WARSZAWA: 22:26 | LONDYN 20:26 | NEW YORK 15:26 | TOKIO 05:26

Stena Line przeznaczy miliony na modernizację floty na Morzu Irlandzkim

Dodano: 14 sty 2019, 21:36

Stena Line zapowiedziała modernizację kilku ze swoich promów. Remonty obejmą w sumie pięć jednostek, które obsługują połączenia na Morzu Irlandzkim.
Wartość całego projektu zamyka się w kwocie 5 milionów funtów (23 miliony złotych), a prace realizowane będą w stoczni Harland and Wolff w Belfaście. Harmonogram został rozpisany na 10 tygodni, w trakcie których do zakładów będą trafiać sukcesywnie kolejne statki. Wszystko zostało zaplanowane w taki sposób, by remonty nie wpłynęły na działalność operacyjną.
„Regularne remonty są ważnym elementem naszej strategii zarządzania statkami, bo pomagają nam zachować wysoką niezawodność oraz utrzymać naszą flotę na czele branży” – powiedział Paul Grant ze Stena Line, który przypomniał, że jest to jedna z wielu inwestycji realizowanych obecnie przez Stena Line na Morzu Irlandzkim. Poza modernizacją starszych statków firma rozbudowuje w tym regionie flotę o nowe jednostki – armator wprowadzi w 2020 r. aż trzy nowoczesne promy do obsługi tutejszych połączeń.
Stena Line jest największym przewoźnikiem na Morzu Irlandzkim. Firma ma w swojej ofercie szeroką gamę połączeń, które obejmują takie trasy, jak: Belfast-Cairnryan, Belfast-Liverpool, Belfast-Heysham, Dublin-Holyhead oraz Rosslare-Fishguard. Przewoźnik nie tylko oferuje największą liczbę tras, ale korzysta też z największej floty. Każdego tygodnia na trasach odbywa się tu 238 rejsów. Rezerwacji na wszystkie połączenia oferowane przez Stena Line na Morzu Irlandzkim oraz w innych częściach Europy można dokonywać za pośrednictwem serwisu PromySkat. Zapraszamy!

PromySkat

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin