WARSZAWA: 18:32 | LONDYN 16:32 | NEW YORK 11:32 | TOKIO 01:32

Stocznia CRIST wśród najlepszych polskich eksporterów do Francji

Dodano: 12 Gru 2018, 23:11

10 grudnia w siedzibie Ambasady RP w Paryżu, odbyła się uroczystość przyznania nagród dla najlepszych eksporterów do Francji. Jednym z wyróżnionych była stocznia CRIST S.A.
Konkurs ma na celu wyróżnienie liderów polskiego eksportu do Francji, a także zwrócenie uwagi francuskich środowisk gospodarczych na wysoką jakość i konkurencyjność polskiej oferty.
– Cieszymy się, że nasza firma została wyróżniona wśród najlepszych polskich eksporterów. Przyznana nagroda pokazuję naszą pozycję na wymagającym, francuskim rynku stoczniowym – mówi Tomasz Wrzask, PR Manager, CRIST S.A.
W 2017 r. ze stoczni CRIST na rynek francuski trafiły m.in. innowacyjny dok Marco Polo, wykorzystywany do budowy nowoczesnego osiedla, które zwiększy powierzchnię Księstwa Monako, oraz moduły pływające do największych statków pasażerskich świata.
Nagrody przyznano z inicjatywy Ambasady RP we Francji. Otrzymały je przedsiębiorstwa, które osiągnęły największą wartość eksportu na francuski rynek w 2017 r. w ramach konkursu odbywającego się pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Współorganizatorem wydarzenia było Biuro Handlowe PAIH w Paryżu.
Wśród wyróżnionych oprócz CRIST S.A,. znalazły się 3 inne firmy:
– KGHM Polska Miedź S.A – jeden z czołowych producentów miedzi i srebra rafinowanego na świecie
– Fabryka Mebli „FORTE” S.A. – przedsiębiorstwo meblarskie, którego początki sięgają 1992 r.
– Oknoplast Sp. Z o.o. – od 1994 r. polski lider w branży okien PCV.


Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-03-05

1 EUR - 4,5793 1 USD - 3,8393
1 CHF - 4,1313 1 GBP - 5,3056

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin