WARSZAWA: 20:58 | LONDYN 18:58 | NEW YORK 13:58 | TOKIO 03:58

Studenci z Bremerhaven w Porcie Gdynia

Dodano: 11 maj 2017, 17:21

Gdyński port studentów uczestniczących w XIV edycji polsko-niemieckiego studenckiego seminarium naukowego „MANAGING CULTURAL DIVERISTY IN EUROPE”, organizowanego przez Akademię Morską w Gdyni oraz Hochschule Bremerhaven.
Morską uczelnię z Niemiec reprezentowali: prof. Gerhard Feldmeier – prorektor ds. współpracy międzynarodowej , prof. Hans Rummel oraz Kristin Günther – z biura współpracy z zagranicą. W czasie zorganizowanego przez ZMPG-a S.A. rejsu goście zapoznali się z terminalami Portu Gdynia oraz z portową infrastrukturą. Następnie, podczas wizyty w siedzibie Zarządu Portu, zaprezentowano studentom obydwu morskich uczelni port i najważniejsze aspekty jego funkcjonowania .
Seminarium trwa łącznie dwa tygodnie – w pierwszym tygodniu studenci z Hochschule Bremerhaven przebywają w Akademii Morskiej w Gdyni, a następnie (od 28 maja do 3 czerwca br.) studenci Akademii Morskiej udadzą się do Hochschule Bremerhaven, gdzie kontynuować będą zajęcia wspólnie ze swoimi niemieckimi kolegami.


Zarząd Morskiego Portu Gdynia

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2023-01-30

1 EUR - 4,7160 1 USD - 4,3258
1 CHF - 4,7054 1 GBP - 5,3609

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin