WARSZAWA: 01:03 | LONDYN 23:03 | NEW YORK 18:03 | TOKIO 08:03

Studenci zachęcają do oddawania krwi

Dodano: 09 mar 2017, 20:29

Studenci Akademii Morskiej w Szczecinie postanowili zwrócić uwagę na potrzebę niesienia pomocy – zachęcają do oddawania krwi, organizując „Pijawki Akademickie”.
Koło Naukowe Marketingu i PR „The Butterfly Effect” zaprasza do udziału w akcji oddawania krwi – 13 marca od 9:00 w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa SPZOZ w Szczecinie.
„Pijawki Akademickie” to przedsięwzięcie, które ma zachęcić do oddawania krwi. Nie jest działaniem jednorazowym. – W ramach akcji Akademia Morska w Szczecinie utworzyła w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ specjalną kartotekę, w której zapisywane będą ilości krwi oddanej przez studentów, absolwentów, pracowników, dydaktyków i przyjaciół AM – mówi Marta Barańska, opiekun koła TBE.
W najbliższy poniedziałek uczestnicy spotykają się by zainaugurować akcję, która później będzie trwała tak długo, jak długo będziemy oddawać krew. Każdy, kto odda krew w dogodnym dla niego terminie, a zechce wesprzeć nasze „Pijawki…”, proszony jest, aby zgłaszając się w Centrum Krwiodawstwa, podał hasło PIJAWKI AKADEMICKIE Akademia Morska w Szczecinie.
Dodatkowo uczestnicy będą stale reagować na potrzeby Centrum i jeśli tylko zaistnieje konieczność oddawania krwi w większej ilości czy też poszukiwana będzie konkretna grupa – studenci będą mobilizować siły do pomocy.
Pomysłodawca akcji: Koło Naukowe Marketingu i PR „The Butterfly Effect”, organizując „Pijawki…” chce nie tylko zwrócić uwagę na potrzebę niesienia pomocy, ale też zacząć ją rzeczywiście realizować.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-28

1 EUR - 4,3116 1 USD - 3,9922
1 CHF - 4,5292 1 GBP - 5,0404

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin