WARSZAWA: 05:45 | LONDYN 03:45 | NEW YORK 22:45 | TOKIO 12:45

Szczecin: sesje na jachtach

Dodano: 20 mar 2018, 12:36

Centrum Żeglarskie wyszło naprzeciw pytaniom szczecinian i turystów i przygotowało ofertę udostępnienia jachtów na potrzeby sesji zdjęciowych. Teledyski, sesje ślubne, fotografie artystyczne czy spoty reklamowe – wszystko to od teraz można zrealizować na pokładach szczecińskich jednostek.

Niejednokrotnie zdarzało się, że fotografowie i filmowcy – profesjonaliści i amatorzy – kierowali do Centrum Żeglarskiego w Szczecinie prośby o udostępnienie pokładów na potrzeby sesji. Do tej pory każdy taki wniosek rozpatrywany i wyceniany był indywidualnie. Od teraz oferta wynajmu żeglarskich scenerii do zdjęć i filmów jest spisana i otwarta dla każdego zainteresowanego.
Sesje mogą być realizowane na jachtach Centrum Żeglarskiego: Dar Szczecina, Magnolia, Zryw i Urtica z możliwością wypłynięcia na Jezioro Dąbie i w okolice Wałów Chrobrego. Pięć godzin na pokładzie wraz z opieką kapitana kosztuje 500 zł. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z CŻ: biuro@centrumzeglarskie.pl, tel. 91 460 08 44. Możliwości są oczywiście zależne od kalendarza rejsów i regat, w których uczestniczą jednostki.
Co ciekawe, jachty Centrum Żeglarskiego (ale nie tylko) wykorzystywane były już w niestandardowy sposób. Niedawno zakochana para zarezerwowała jeden z wakacyjnych terminów na… powiedzenie sobie „TAK”. Na pokładzie pojawi się zatem urzędnik stanu cywilnego, który udzieli narzeczonym ślubu. Podobna ceremonia odbyła się już na jednym z prywatnych jachtów dwa lata temu, w NorthEast Marinie, podczas Dni Morza_Sail Szczecin.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2023-09-22

1 EUR - 4,6069 1 USD - 4,3269
1 CHF - 4,7752 1 GBP - 5,3020

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin