WARSZAWA: 02:35 | LONDYN 00:35 | NEW YORK 19:35 | TOKIO 09:35

Szczecin: sesje na jachtach

Dodano: 20 mar 2018, 12:36

Centrum Żeglarskie wyszło naprzeciw pytaniom szczecinian i turystów i przygotowało ofertę udostępnienia jachtów na potrzeby sesji zdjęciowych. Teledyski, sesje ślubne, fotografie artystyczne czy spoty reklamowe – wszystko to od teraz można zrealizować na pokładach szczecińskich jednostek.

Niejednokrotnie zdarzało się, że fotografowie i filmowcy – profesjonaliści i amatorzy – kierowali do Centrum Żeglarskiego w Szczecinie prośby o udostępnienie pokładów na potrzeby sesji. Do tej pory każdy taki wniosek rozpatrywany i wyceniany był indywidualnie. Od teraz oferta wynajmu żeglarskich scenerii do zdjęć i filmów jest spisana i otwarta dla każdego zainteresowanego.
Sesje mogą być realizowane na jachtach Centrum Żeglarskiego: Dar Szczecina, Magnolia, Zryw i Urtica z możliwością wypłynięcia na Jezioro Dąbie i w okolice Wałów Chrobrego. Pięć godzin na pokładzie wraz z opieką kapitana kosztuje 500 zł. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z CŻ: biuro@centrumzeglarskie.pl, tel. 91 460 08 44. Możliwości są oczywiście zależne od kalendarza rejsów i regat, w których uczestniczą jednostki.
Co ciekawe, jachty Centrum Żeglarskiego (ale nie tylko) wykorzystywane były już w niestandardowy sposób. Niedawno zakochana para zarezerwowała jeden z wakacyjnych terminów na… powiedzenie sobie „TAK”. Na pokładzie pojawi się zatem urzędnik stanu cywilnego, który udzieli narzeczonym ślubu. Podobna ceremonia odbyła się już na jednym z prywatnych jachtów dwa lata temu, w NorthEast Marinie, podczas Dni Morza_Sail Szczecin.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin