WARSZAWA: 03:29 | LONDYN 01:29 | NEW YORK 20:29 | TOKIO 10:29

Tallink parterem franczyzowym globalnej marki świata mody

Dodano: 25 lut 2018, 22:02

Estoński armator Tallink poinformował o nabyciu praw do prowadzenia na zasadach franczyzy sklepów Esprit – znanej globalnie marki specjalizującej się w sprzedaży odzieży.
Grupa Tallink stale uatrakcyjnia swoją ofertę, nie ograniczając się przy tym jedynie do działalności transportowej. Promy Tallink to także coraz lepsze opcje zakupowe na pokładach promów. Dzięki różnym inicjatywom ukierunkowanym na rozszerzanie oferty, na statkach przewoźnika pojawiają się znane marki. Już wcześniej na pokładzie promu należącego do estońskiego operatora pojawił się np. lokal Burger King. Otwarto go na pokładzie promu Star. Stał się w tym samym pierwszą tego typu restauracją z logo znanej na całym świecie marki.
Jak przekonują przedstawiciele grupy Tallink, nawiązanie bliższej współpracy z firmą Esprit jest również czymś naturalnym. Co więcej, grupa Tallink, dzięki zawartemu właśnie porozumieniu, zostanie też operatorem trzech stacjonarnych sklepów działających pod marki Esprit w Estonii (dwa salony w Estonii oraz jeden w Tartu).
„Esprit jest doskonale znaną marką, która jest uwielbiana na świecie, a jej produkty są popularne również wśród naszych klientów” – powiedział Aimar Pärna, który w grupie Tallink odpowiada za rozwój stref bezcłowych. „Tallink był wieloletnim partnerem Esprit, a produkty tej marki sprzedawaliśmy z powodzeniem przez wiele lat. Stanie się oficjalnym przedstawicielem tej marki tu w Estonii jest pozytywnym przejawem rozwoju naszego partnerstwa i wpłynie na dalsze wzmocnienie naszej współpracy”.
Tallink, który zaznaczył, że prawo do operowania sklepami Esprit nabył po dogłębnej analizie, zapowiedział dalszą ekspansję salonów tej marki. Kolejne sklepy będą otwierane zarówno na promach, jak i na lądzie.
Roczne obroty grupy Tallink, będące efektem prowadzonych na pokładach promów sprzedaży, przekraczają 500 milionów euro. Należący do przewoźnika prom Megastar określany jest często mianem największego na Bałtyku pływającego centrum handlowego.

PromySkat

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2022-12-05

1 EUR - 4,6898 1 USD - 4,4415
1 CHF - 4,7542 1 GBP - 5,4558

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin