WARSZAWA: 17:29 | LONDYN 15:29 | NEW YORK 10:29 | TOKIO 00:29

The Tall Ships Races 2015 – ostatnie dni rekrutacji!

Dodano: 07 Maj 2015, 14:34

Morze Północne, a wraz z nim Wielka Brytania, Norwegia i Dania, czekają na biorących udział w tegorocznych zmaganiach Wielkich Żaglowców. Reprezentanci Szczecina na TSR popłyną na STS Fryderyku Chopinie.
W ciągu pierwszego tygodnia zgłosiło się ponad 40 osób, co stanowi prawie 2/3 całej załogi. Docelowo Reprezentacja Szczecina będzie składać się z 64 osób. Za sprawą młodych ambasadorów Szczecin stał się popularny zarówno wśród mieszkańców miast – gospodarzy regat oraz turystów, jak i wśród współzawodniczących załóg. Dzięki licznym zwycięstwom i nagrodom za promocję w portach i za osiągnięcia żeglarskie, nasza reprezentacja stała się rozpoznawalna wśród żeglarzy z całego świata.
Aby popłynąć w barwach Szczecina nie trzeba być wilkiem morskim. Szkolenia i warsztaty przed rejsem pozwolą nawet żeglarskiemu nowicjuszowi czerpać pełnię radości z kilku metrów pokładu pod nogami i bezkresu morza dookoła.
Fryderyk STS Chopin, będący drugim co do wielkości pływającym pod polską banderą żaglowcem, przed trzema laty wygrał The Tall Ships Races 2012 w klasie A. W tym roku regaty TSR, podzielone na dwa etapy, rozpoczną się w Belfaście, dalej załogi popłyną przez porty norweskie Aalesund i Kristiansand, a zakończą w duńskim Aalborgu.
Przez ostatnie lata Reprezentacja Szczecina dzielnie walczyła w regatach oraz promowała miasto w każdym z portów goszczących jachty i żaglowce uczestniczące w TSR. Za sprawą młodych ambasadorów Szczecin zyskał na popularności zarówno wśród mieszkańców goszczących miast oraz turystów, jak i wśród współzawodniczących załóg. Dzięki licznym zwycięstwom i nagrodom (np. Friendship Trophy), za promocję w portach i za osiągnięcia żeglarskie, Reprezentacja stała się rozpoznawalna wśród żeglarzy z całego świata.
Nabór chętnych trwa tylko do 11 maja (poniedziałek, godzina 15:00) na stronie http://www.ttsr.eu/tall-ships-races-2015.
BTSR_1050x248_pl

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-07-23

1 EUR - 4,5747 1 USD - 3,8851
1 CHF - 4,2208 1 GBP - 5,3349

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin