WARSZAWA: 09:18 | LONDYN 07:18 | NEW YORK 02:18 | TOKIO 16:18

Trwa nabór oficerów łącznikowych na finał regat The Tall Ships Races 2017

Dodano: 25 sty 2017, 8:31

W Szczecinie rozpoczął się nabór oficerów łącznikowych, którzy będą pomagać załogom żaglowców, które przypłyną do stolicy Pomorza Zachodniego podczas tegorocznego finału regat The Tall Ships Races.
Kandydaci w chwili złożenia deklaracji powinni mieć ukończone 20 lat, znać dobrze język angielski (znajomość drugiego języka stanowi dodatkowy atut) oraz mieć bardzo dobry stan zdrowia i kondycje fizyczną. Oficer łącznikowy to bardzo ważna funkcja bowiem to on jest dla załogi żaglowca, którym się opiekuje, wizytówką naszego miasta. Wolontariusze towarzyszą załodze podczas pobytu w Szczecinie, odpowiadają za obsługę logistyczną żaglowca, organizują czas wolny załogi, informują o ciekawych imprezach i miejscach wartych odwiedzenia w Szczecinie. Oficer łącznikowy musi także szybko reagować na niespodziewane sytuacje, które mogą się zdarzyć podczas postoju jednostki w porcie.
Poszukiwane są osoby odważne, zdecydowane, otwarte na ludzi, o wysokiej kulturze osobistej, dla których funkcja oficera łącznikowego stanowić będzie powód do dumy i osobistej satysfakcji. Zgłaszać się można na stronie www.ttsr.eu, gdzie należy wypełnić stosowną deklarację. Informacja o wyniku rekrutacji zostanie przesłana do kandydata pocztą elektroniczną. Zgłoszenia przyjmowane będą do końca lutego, rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami prowadzone będą w pierwszej połowie marca.
Jeśli spełniasz warunki, wyślij zgłoszenie funkcja oficera łącznikowego może stać się naprawdę wspaniałą przygodą.
Wojciech Sobecki jpg8
wojciech Sobecki jpg4
Fot. Wojciech Sobecki

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-27

1 EUR - 4,3067 1 USD - 3,9682
1 CHF - 4,5113 1 GBP - 5,0353

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin