WARSZAWA: 22:57 | LONDYN 20:57 | NEW YORK 15:57 | TOKIO 05:57

Trwa rekrutacja na studia drugiego stopnia w Akademii Morskiej w Szczecinie

Dodano: 22 lut 2021, 7:21

Do 28 lutego otwarte są kierunki: Nawigacja (po polsku i po angielsku) oraz Mechanika i budowa maszyn.
Do 8 marca można aplikować na Geoinformatykę.
Specjalistyczne studia magisterskie to nie tylko możliwość poszerzenia horyzontów, zdobycie doświadczenia i wiedzy, ale także tytuł naukowy, który otwiera nowe szanse przed absolwentami wyższej uczelni.
Nawigacja oraz Mechanika i budowa maszyn – to propozycja dla tych, którzy chcą – oprócz dyplomu – zdobyć uprawnienia do pracy również na morzu. Studia magisterskie na kierunkach morskich w trybie niestacjonarnym odbywają się w formie 10-tygodniowego zjazdu. To świetna opcja dla osób pracujących na co dzień w branży, dzięki czemu mogą pogodzić pracę na kontraktach armatorskich ze studiami. Zajęcia z całego roku są skumulowane w 10-tygodniowym cyklu, dzięki czemu pozostały w roku czas student może poświęcić rozwijaniu codziennej praktyki.
Dużym zainteresowaniem cieszy się Geoinformatyka – to interdyscyplinarna propozycja łącząca geodezję i kartografię z informatyką. Zainteresuje zarówno inżyniera geodetę, by rozwinął umiejętności programowania i przetwarzania danych w swojej dziedzinie, jak i informatyka-programistę, który pozna aspekty dotyczące pomiarów i przetwarzania danych przestrzennych.
Wiosenne rekrutacje to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności, tytuł naukowy lub skierować swoją karierę na nowe tory.
Szczegóły oraz rejestracja: www.rekrutacja.am.szczecin.pl

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2023-12-01

1 EUR - 4,3494 1 USD - 3,9910
1 CHF - 4,5670 1 GBP - 5,0557

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin