WARSZAWA: 04:21 | LONDYN 02:21 | NEW YORK 21:21 | TOKIO 11:21

Turniej piłkarski o Puchar Dyrektora Urzędu Morskiego w Szczecinie

Dodano: 07 kw. 2019, 10:37

W sobotę 6 kwietnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Kultury w Dziwnowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Urzędu Morskiego w Szczecinie. W zawodach uczestniczyło 8 drużyn: urzędów morskich w Szczecinie, Słupsku i Gdyni, Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa SAR, Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A., Urzędu Żeglugi Śródlądowej, Uniwersytetu Morskiego w Gdyni oraz Akademii Morskiej w Szczecinie.
W meczu finałowym piłkarze Akademii Morskiej w Szczecinie pokonali zawodników Uniwersytetu Morskiego w Gdyni 1:0. Królem strzelców turnieju został reprezentant szczecińskiej Akademii Morskiej, za najlepszego bramkarza uznano golkipera Urzędu Morskiego w Szczecinie.
Na trzecim miejscu podium znalazła się drużyna Urzędu Morskiego w Szczecinie. Kolejne miejsca zajęli: Urząd Morski w Gdyni, Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A., Urząd Morski w Słupsku, SAR, Urząd Żeglugi Śródlądowej.
Jak powiedział nam jeden z zawodników podsumowując wyniki turnieju: w meczu o pierwsze miejsce spotkali się studenci dwóch morskich uczelni, co pokazuje, że młodość wygrała z rutyną i doświadczeniem. Najważniejsza była dobra zabawa i aktywne spędzenie soboty w sportowej atmosferze. Pamiątkowe medale otrzymali wszyscy uczestnicy turnieju, sędziowie, a nawet kibice. Mamy nadzieję, że piłkarski turniej gospodarki morskiej będzie rozgrywany cyklicznie z udziałem coraz większej liczby drużyn, bo jest to z pewnością inicjatywa, którą warto kontynuować.


Tekst i fot. Wojciech Sobecki

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin