WARSZAWA: 23:26 | LONDYN 21:26 | NEW YORK 16:26 | TOKIO 06:26

Tytuł Ambasadora Innowacyjności roku 2015 dla Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.

Dodano: 14 maj 2015, 11:48

Po raz kolejny Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA został doceniony w dziedzinie IT.
13 maja 2015 roku, podczas uroczystej gali w ramach trwającej w Serocku konferencji UNIT4 „Challenges 4 Bussines – In Bussines for People”, Spółka zwyciężyła w najważniejszej kategorii – wdrożeń systemów ERP. Tym samym ZMPSiŚ SA zdobył tytuł Ambasadora Innowacyjności roku 2015.
Statuetki Lidera Innowacyjności przyznawane są firmom, które w sposób wyjątkowy wyróżniają się poprzez prowadzone w obszarze technologii projekty innowacyjne. Implementowane przez nie rozwiązania usprawniają procesy, optymalizują koszty oraz pozwalają na efektywniejsze działania i rozwój całej firmy.
Dla przypomnienia, w ubiegłym roku Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. także został doceniony w dziedzinie IT. Odebrał wówczas z rąk wiceminister Grażyny Henclewskiej wyróżnienie Ministra Gospodarki za innowacyjne zastosowanie technologii teleinformatycznych w gospodarce.
Spółka, z autorskim projektem 3,14_Port_Integrator, znalazła się wówczas także w znakomitym gronie finalistów konkursu Lider Informatyki, w kategorii Sektor Użyteczności Publicznej.
ambasador_innowacyjnosci_120_90_c1