WARSZAWA: 15:37 | LONDYN 13:37 | NEW YORK 08:37 | TOKIO 22:37

Unity Line kończy rok specjalnymi rejsami!!!

Dodano: 21 Wrz 2018, 18:44

Kabaret OT.TO, Małgorzata Ostrowska, Shazza, Michał Wiśniewski i kabaret Pod Wydrwigroszem… To długa lista gwiazd, które popłyną z Unity Line w listopadzie i grudniu. Artyści rozdzielą się na trzy programy: Rejs Niepodległościowy, Andrzejki na fali i Rejs Sylwestrowo-Noworoczny, a wszystkie imprezy odbędą się na flagowym promie przewoźnika: Polonii.
10-11 listopada to szczególny weekend. Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbędzie się wiele przyjęć. Jedno z ciekawiej ulokowanych będzie z pewnością to, na otwartym morzu. Uczestnicy Rejsu Niepodległości będą mieli okazję posłuchać największych przebojów Małgorzaty Ostrowskiej i pośmiać się przy skeczach kabaretu OT.TO. Po jednej stronie poważna „Szklana pogoda”, po drugiej żartobliwa „Zasmażka” – każdy znajdzie coś dla siebie.
Czy nasza przyszłość zapisana jest w gwiazdach? Tego nie wiadomo. Pewne jest tylko to, że w harmonogramie Unity Line Andrzejki są wpisane pod datą 24 listopada. Tego dnia na promie wokalista Michał Wiśniewski pokaże swoje aktorskie oblicze. Autoironicznym spektaklem „Chory na sukces” spróbuje udowodnić, że gwiazda też człowiek. Muzyczne show należeć będzie do Shazzy. Nie trzeba być wróżką, aby przewidzieć, że jej energetyczne piosenki rozgrzeją publikę.
Sylwester na promie Polonia to nie jedna noc, ale aż dwie doby rozrywki. Podróż zaczyna się standardowo od dobrego jedzenia, drinków i dyskoteki, ale kończy niezwyczajnie. W Nowy Rok będzie można nie tylko kontynuować zabawę, ale dodatkowo obejrzeć występ kabaretu Pod Wydrwigroszem oraz zwiedzić szwedzkie Ystad. Tak, aby zarówno koniec 2018 roku, jak i początek 2019 roku wzbudzał dobre wspomnienia. To jeden z corocznych bestsellerów przewoźnika, więc trzeba się spieszyć z rezerwacją. Bilety schodzą na pniu!
Wszystkie rejsy to tzw. rejsy okrężne. Prom startuje ze Świnoujścia, przemierza trasę do Ystad, po czym wraca do Polski. W tym czasie pasażerowie mają czas na relaks. Ogromną zaletą tego typu imprez jest to, że wszystkie udogodnienia znajdują się w jednym miejscu – na promie. Jest więc i restauracja, i dyskoteka, i – co ważne – wygodne kabiny tuż obok, aby można było w dogodnym dla siebie momencie odpocząć. Więcej szczegółów znajduje się na stronie: www.unityline.pl

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-02-25

1 EUR - 4,5143 1 USD - 3,6943
1 CHF - 4,0770 1 GBP - 5,2367

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin