WARSZAWA: 12:35 | LONDYN 10:35 | NEW YORK 05:35 | TOKIO 19:35

Wygodne kapsuły do spania na promach Stena Line. Będzie komfortowo i tanio

Dodano: 26 Mar 2019, 11:43

Stena Line przetestuje na swoich statkach rozwiązanie, które ma pozwolić na tanią oraz szybką regenerację w czasie podróży promem. Na dwóch jednostkach pojawią się kapsuły, w których będzie można odpocząć w trakcie rejsu.
Rozwiązanie, które dostępne będzie na promach Mecklenburg-Vorpommern oraz Skåne, ma stać się doskonałą alternatywą dla kabin. Kapsuły wyposażone będą w wygodne miejsce do snu (materac + pościel), a także klimatyzację, ładowarkę; mają też zapewniać łączność Wi-Fi. Bagaż będzie mógł być przechowywany na zewnątrz w specjalnych, zamykanych skrytkach.
„Postrzegamy to jako innowacyjną ofertę dla baczącej na koszty grupy docelowej, która mimo takiego podejścia docenia komfort oraz prywatność” – powiedział Martin Wahl ze Stena Line. „Kapsuły to świetne rozwiązanie dla młodych ludzi, globtroterów z niewielkim bagażem czy biwakowiczów chcących podróżować tanio i komfortowo do Szwecji. Ale również osoby, które wybrały się na krótki wypad czy w celach biznesowych mogą się w pełni zregenerować, korzystając z tej nowoczesnej formy podróżowania”.
Rozwiązanie zaoferowane przez Stena Line jest oczywiście upowszechnione w krajach Dalekiego Wschodu, a armator nie kryje inspiracji popularnymi np. w Japonii hotelami kapsułowymi. Patent ten spotykany jest też na lotniskach, np. w porcie lotniczym Helsinki Vantaa w Finlandii.
Kapsuły na wspomnianych promach Stena Line będą dostępne od 1 kwietnia. Osoby wybierające się w podróż na trasie Rostock-Trelleborg rezerwacji kapsuł mogą dokonywać już teraz.

PromySkat

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-02-26

1 EUR - 4,5175 1 USD - 3,7247
1 CHF - 4,1205 1 GBP - 5,1946

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin