WARSZAWA: 19:57 | LONDYN 17:57 | NEW YORK 12:57 | TOKIO 02:57

Wznowienie rejsów białej floty

Dodano: 09 Kwi 2019, 10:13

Wznowienie rejsów białej floty

Wraz z nadejściem wiosny, na wody Odry i Zalewu Szczecińskiego wypłyną bliźniacze jednostki pasażerskie: Odra Queen i Peene Queen. Tym samym rozpoczyna się ich pierwszy sezon pod opieką Unity Line. Armator przejął statki w listopadzie ubiegłego roku, poszerzając tym samym swoją bogatą ofertę wycieczkową. Przygotowując się do otwarcia nowego sezonu, Unity Line dołożyło wszelkich starań, aby propozycje rejsów były zróżnicowane i atrakcyjne, a komfort podróżowania stał na wysokim poziomie.

Biznesowo, szkolnie, a może nad morze?

Od kwietnia, na pokładzie Odra Queen i Peene Queen, codziennie będzie można odbyć wycieczkę po szczecińskim porcie i dalej – do Trzebieży czy Stepnicy. A już od maja, ruszają rejsy do Świnoujścia. Podczas majówki, tj. w dniach 01-05.05, Odra Queen będzie kursowała do nadmorskiego kurortu codziennie. Po tym terminie rejsy będą odbywać się w weekendy i święta – i tak aż do końca września.
Nowością w ofercie statków Białej Floty są rejsy do Betonowca na Jeziorze Dąbie. Pierwsze rejsy odbędą się już podczas zbliżającej się majówki.

Odra i Peene Queen to m.in. cztery rodzaje wycieczek:

Rejs firmowy adresowany jest do wszystkich, którzy chcą zorganizować niebanalne spotkanie integracyjne czy biznesowe. Można zdecydować się na jedną z dostępnych tras lub wymyślić swoją własną.

Rejs krajoznawczy, to interesująca okazja dla zainteresowanych podziwianiem Szczecina z perspektywy wody. Do wyboru są dwie trasy, które prezentują ciekawe i urokliwe zakątki miasta i okolic.

Rejs edukacyjno-krajoznawczy adresowany jest do młodzieży szkolnej. Taka wycieczka może stanowić świetne urozmaicenie dla tradycyjnie rozumianej lekcji. Nauka poza murami szkoły pobudzi dziecięcą ciekawość i wyobraźnię, a przy okazji zintegruje klasę.

Świnoujście. Rejs turystyczno-krajoznawczy. Start o 8:00 z nabrzeża przy Wałach Chrobrego. Kwadrans po 11:00 cumowanie w Świnoujściu i rejs powrotny o 18:00. Świetna okazja, aby urokliwą podróż statkiem połączyć z wypoczynkiem na nadmorskiej plaży i wrócić znad morza nie stojąc w korkach.

Twister Boat – roztańczony pokład

W okresie od maja do lipca 2019 roku, Peene Queen wyruszy też w pięć wyjątkowych, dwugodzinnych rejsów. W ich trakcie, taneczną imprezę na pokładzie rozkręci DJ Twister. Cała zabawa zaś, będzie trwała jeszcze długo po zacumowaniu do brzegu. Taki rejs to świetna okazja do wyjątkowego i niezapomnianego spotkania z przyjaciółmi. Bilety na imprezę można kupić za pośrednictwem platformy bilety.fm.

Więcej informacji
Szczegółowe informacje na temat rejsów białej floty dostępne są na stronie internetowej: www.statki.net.pl. W celu dokonania rezerwacji lub z dodatkowymi pytaniami można też dzwonić pod numery: 91 88 02 909, 801 989 771 oraz 607 865 246 (w weekendy).
Jeśli chodzi o rejs specjalny: Twister Boat, więcej szczegółów dostępnych jest na stronie wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/286054482316883/.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-02-26

1 EUR - 4,5175 1 USD - 3,7247
1 CHF - 4,1205 1 GBP - 5,1946

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin