WARSZAWA: 03:00 | LONDYN 01:00 | NEW YORK 20:00 | TOKIO 10:00

Z Polferries na Bornholm (zdjęcia)

Dodano: 03 kw. 2019, 22:56

Podczas Study tour sprzedawcy oferty Polferries i dziennikarze mogli zapoznać się z możliwościami wypoczynku na duńskiej wyspie Bornholm. To jedna z ofert, którą przewoźnik oferuje swoim klientom w tegorocznym sezonie wakacyjnym. Oferta jest naprawdę interesująca, a z roku na rok coraz więcej polskich turystów decyduje się na wyjazd na Bornholm – wyspę, którą ze względu na specyficzny, ciepły mikroklimat określa się mianem „Majorki północy”.
Wypoczynek na Bornholmie to świetna oferta dla osób aktywnych, lubiących czynny wypoczynek oraz dla rodzin z dziećmi. Na całej wyspie do dyspozycji są atrakcyjne i co ważne – bezpieczne trasy rowerowe oraz atrakcje dla dzieci (place zabaw, boiska, minigolf itp.). Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jak zapewniał nasz przewodnik po wyspie: na Bornholmie można wspaniale wypocząć w otoczeniu natury, ciszy i spokoju, ale z pewnością nie można się nudzić.
Polferries oferuje transport na wyspę w bardzo atrakcyjnych cenach. W połączeniu z ofertą wypoczynku oferta jest naprawdę interesująca.
Warto się o tym przekonać podczas tegorocznych wakacji. Rejsy realizowane będą terminalu promowego w Świnoujściu.
Bornholm- znajduje się w południowo-zachodniej części Morza Bałtyckiego. Powierzchnia wyspy wynosi 588,5 km², długość linii brzegowej 141,4 km. Wyspa znajduje się w odległości 88 km na północ od wybrzeży niemieckich, 100 km na północ od wybrzeży polskich i 37 km na południe od wybrzeży szwedzkich. Wschodnie, północne i zachodnie wybrzeża są skaliste, wysokość klifów dochodzi nawet do 80 metrów. Część południowa ma charakter równiny, na której dominują piaszczyste plaże. Bornholm charakteryzuje się dużym nasłonecznieniem (liczba godzin słonecznych wynosi ponad 300 miesięcznie w okresie od maja do sierpnia). W okresie letnim temperatura okolicznych wód osiąga 22-23 °C.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin