WARSZAWA: 13:39 | LONDYN 11:39 | NEW YORK 06:39 | TOKIO 20:39

Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej z nagrodą za najlepsze stanowisko na Targach Szkół Ponadgimnazjalnych

Dodano: 25 kw. 2016, 10:06

W piątek 22 kwietnia 2016r. w Technoparku Pomerania w Szczecinie odbyły się Szczecińskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych. Targi to doskonała okazja dla szkół do zaprezentowania oferty edukacyjnej, ale także do pokazania szerokiej palety zajęć pozalekcyjnych, możliwości rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Wszak nie samą nauką uczeń żyje…..
Na szczecińskich targach z sukcesem zaprezentowało się Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej, kształcące specjalistów między innymi w poszukiwanych na rynku pracy zawodach stoczniowych i morskich. Teraz, gdy coraz częściej mówi się, że branża morska ma stać się jednym w filarów naszej gospodarki, a przemysł stoczniowy ma rozwijać się coraz bardziej dynamicznie, oferta Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie jest z pewnością ciekawą alternatywą kształcenia dla uczniów, którzy chcą zdobyć poszukiwany na rynku pracy i dobrze płatny zawód. Hasło: „szkoła z tradycją, zawody z przyszłością” staje się obecnie bardzo aktualne.
Warto wspomnieć, że Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej aktywnie współpracuje z pracodawcami. Doskonałym przykładem takiej współpracy, jest kooperacja z firmą PARTNER-SHIP, dzięki której uczniowie podczas nauki mogą odbywać ciekawe praktyki zawodowe.
Podczas tegorocznych targów zorganizowano konkurs na najlepsze stanowisko targowe w dwóch kategoriach: szkoły zawodowe i szkoły ogólnokształcące. W kategorii: szkoły zawodowe zwyciężyło Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej. Gratulujemy!!!
phoca_thumb_l_dsc00036
phoca_thumb_l_dsc00052
phoca_thumb_l_dsc00011
phoca_thumb_l_dsc00006
fot. Edyta Antkowiak – Szadkowska.