WARSZAWA: 22:02 | LONDYN 20:02 | NEW YORK 15:02 | TOKIO 05:02

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.- głównym partnerem „Marsz-o-biegu dla hospicjum” (zdjęcia)

Dodano: 17 wrz 2016, 19:55

Kilkaset osób wystartowało w „Marsz-o-biegu dla hospicjum” na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Każdy z uczestników przed rozpoczęciem imprezy deklarował dystans (ilość okrążeń), jaki zamierza przebiec. Wysokość opłaty startowej  uzależniona była od długości zadeklarowanego dystansu.  Zebrane środki finansowe przekazane zostaną na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Biorący udział w imprezie przyszli na start Marsz-o-biegu całymi rodzinami, najmłodsi  uczestnicy pokonywali dystans na leżąco, w wózkach dziecinnych, gdyż nie potrafią jeszcze chodzić, najstarsi biegacze  dawno przekroczyli „wiek poborowy”.

Organizatorem imprezy był  hufiec ZHP Szczecin Pogodno, a głównym partnerem  Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A., który przygotował dla najmłodszych „Miasteczko Portowe”. Atrakcje i ochłodę po biegu (kurtyna wodna) zapewnili portowi strażacy.

Fot. Wojciech Sobecki

 

 

 

 

 

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2023-03-31

1 EUR - 4,6755 1 USD - 4,2934
1 CHF - 4,6856 1 GBP - 5,3107

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin