WARSZAWA: 09:32 | LONDYN 07:32 | NEW YORK 02:32 | TOKIO 16:32

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. – sponsorem Jarmarku Jakubowego

Dodano: 21 lip 2016, 9:18

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. podobnie jak w latach poprzednich jest jednym ze sponsorów kolejnej edycji Jarmarku Jakubowego w Szczecinie.
Od czwartku (21.07) do niedzieli (24.07) w cieniu Katedry Świętego Jakuba w Szczecinie, zaprezentuje się ponad trzystu wystawców z kraju i zagranicy z wyrobami rękodzielniczymi, produktami spożywczym, przetwórstwem mięsnym, mlecznym i warzywnym.
Jarmark nawiązuje do staropolskiej tradycji, aby w dniu odpustu kościoła parafialnego, po uroczystościach religijnych, pielgrzymce, mszy świętej, pątnicy posilili się i ucieszyli oko kolorowym jarmarkiem.
Scena odpustowa otwarta będzie dla twórców kultury z miasta i regionu, a także dla artystów będących gośćmi tego wydarzenia.
W piątkowy wieczór na scenie wystąpi Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, a w sobotę bałkańska grupa Sharena.
Jarmark Jakubowy organizowany jest z myślą o rodzinach, dlatego przewidziano atrakcje dla dzieci, w formie zabaw, konkursów, eko-edukacji i katechezy. Każdego roku Jarmark Jakubowy cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród szczecinian jak i odwiedzających miasto turystów i gości.
jarmark

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2022-05-25

1 EUR - 4,5955 1 USD - 4,3069
1 CHF - 4,4727 1 GBP - 5,3938

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin