WARSZAWA: 05:24 | LONDYN 03:24 | NEW YORK 22:24 | TOKIO 12:24

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. – sponsorem Jarmarku Jakubowego

Dodano: 21 lip 2016, 9:18

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. podobnie jak w latach poprzednich jest jednym ze sponsorów kolejnej edycji Jarmarku Jakubowego w Szczecinie.
Od czwartku (21.07) do niedzieli (24.07) w cieniu Katedry Świętego Jakuba w Szczecinie, zaprezentuje się ponad trzystu wystawców z kraju i zagranicy z wyrobami rękodzielniczymi, produktami spożywczym, przetwórstwem mięsnym, mlecznym i warzywnym.
Jarmark nawiązuje do staropolskiej tradycji, aby w dniu odpustu kościoła parafialnego, po uroczystościach religijnych, pielgrzymce, mszy świętej, pątnicy posilili się i ucieszyli oko kolorowym jarmarkiem.
Scena odpustowa otwarta będzie dla twórców kultury z miasta i regionu, a także dla artystów będących gośćmi tego wydarzenia.
W piątkowy wieczór na scenie wystąpi Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, a w sobotę bałkańska grupa Sharena.
Jarmark Jakubowy organizowany jest z myślą o rodzinach, dlatego przewidziano atrakcje dla dzieci, w formie zabaw, konkursów, eko-edukacji i katechezy. Każdego roku Jarmark Jakubowy cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród szczecinian jak i odwiedzających miasto turystów i gości.
jarmark