WARSZAWA: 10:53 | LONDYN 08:53 | NEW YORK 03:53 | TOKIO 17:53

Żegluga Szczecińska zakończyła sezon – jednostki przepłynęły w sumie ponad 15 000 km

Dodano: 29 paź 2015, 9:19

Żegluga Szczecińska zakończyła tegoroczną działalność wypożyczalni łodzi motorowych, zlokalizowaną na nabrzeżu Gdyńskim przy Urzędzie Celnym w Szczecinie. W ubiegłym roku na chętnych czekały dwie jednostki, w tym sezonie do dyspozycji były cztery łódki: Terenia, Małgorzatka, Romka i Klaudynka. Szczecinianie i turyści bardzo chętnie korzystali z możliwości samodzielnych rejsów. Podczas tegorocznego sezonu łódki pokonały łącznie dystans ponad 15.000 km.
– Dziękujemy serdecznie wszystkim użytkownikom za odpowiedzialne i bezpieczne korzystanie z usług wypożyczalni. Nie zanotowaliśmy ani jednego incydentu, który stanowiłby jakiekolwiek zagrożenie dla bezpieczeństwa żeglugi – mówi Prezes Żeglugi Szczecińskiej, Dariusz Słaboszewski. Dziękujemy również za wszelkie uwagi, dotyczące działalności wypożyczalni. Bierzemy je pod uwagę i staramy się sprostać życzeniom naszych klientów. Zapraszamy ponownie w przyszłym sezonie, być może łódek będzie jeszcze więcej – dodaje prezes.
Żegluga Szczecińska dysponuje obecnie czterema jednostkami, wyposażonymi w silniki o mocy 9,8 KM, których użytkowanie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, nie wymaga posiadania uprawnień motorowodnych.
łódki 2