WARSZAWA: 04:12 | LONDYN 02:12 | NEW YORK 21:12 | TOKIO 11:12

Zgoda na budowę Muzeum Morskiego-Centrum Nauki w Szczecinie

Dodano: 08 mar 2018, 6:56

Tomasz Hinc, wojewoda zachodniopomorski zatwierdził projekt budowlany i wydał pozwolenie na budowę Muzeum Morskiego – Centrum Nauki w Szczecinie przy ul. Tadeusza Apolinarego Wendy.
Decyzja wojewody, obok pozwolenia na budowę budynku Muzeum, dotyczy też szeregu kwestii technicznych, m.in. przyłączy wodociągowych, elektroenergetycznych, kanalizacji, wykonania ciągów komunikacyjnych dla pieszych i oświetlenia terenu. W decyzji zawarte są też warunki, uzgodnione przez instytucje, np. te dotyczące sposobu oświetlenia obiektu: „planowane oświetlenie obiektu widoczne od strony akwenu zaprojektować tak, by nie przypominało oznakowania nawigacyjnego zarówno kolorem, wyglądem, jak i charakterystyką świecenia świateł (…), nie może także powodować oślepiania nawigatorów statków manewrujących na pobliskim akwenie oraz stanowić nadmiernego podświetlania tła znaków nawigacyjnych”
– Cieszę się z tej inwestycji, bo oznacza ona, że Szczecin zwraca się w kierunku Odry, że stopniowo zagospodarowywane są tereny na Łasztowni – mówi Tomasz Hinc, wojewoda zachodniopomorski – Mam nadzieję, że Muzeum Morskie stanie się kolejną ikoną Szczecina, stolicy województwa zachodniopomorskiego.
Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin