WARSZAWA: 14:01 | LONDYN 12:01 | NEW YORK 07:01 | TOKIO 21:01

ZMPSiŚ S.A. finalistą konkursu Lider Cyfrowego Biznesu 2015

Dodano: 26 lis 2015, 9:15

W czasie odbywającego się w Warszawie w dniach 19-20 listopada 2015 r. pod patronatem Ministerstwa Gospodarki – II FORUM LIDERÓW CYFROWEGO BIZNESU ogłoszono finalistów tegorocznej edycji konkursu Lider Cyfrowego Biznesu.
Konkurs ma na celu wyłonienie firmy, której przedstawiciele przejawiają aspiracje do tego, by ich wiedza i kompetencje techniczne miały wartość biznesową. Firmy, dla której kluczowym elementem rozwoju jest posiadanie zdolności rozumienia potencjału dzisiejszej technologii, konsekwencji jej użycia i związanego z nią warsztatu zarządzania. Nagradzane są najlepsze praktyki w świecie cyfrowego biznesu, wyłaniani liderzy IT oraz liderzy biznesu, zorientowani na innowacje biznesowe oparte o potencjał technologiczny.
ZMPSiŚ S.A. wraz z Urzędem Dozoru Technicznego i Budimexem, znalazł się w szacownym gronie finalistów w kategorii Cyfrowa Transformacja (Digital Transformation). W tej kategorii nagradza się organizację, które skutecznie przeprowadziły kompleksowy program zmian w kluczowych obszarach biznesowych, w którym radykalną rolę odgrywa sposób wykorzystania potencjału cyfrowych technologii. Skuteczność oznacza tutaj nie tylko sprawne zarządzenie złożoną zmianą, ale przede wszystkim realizacja związanych z nią celów biznesowych.
logo65