WARSZAWA: 10:34 | LONDYN 08:34 | NEW YORK 03:34 | TOKIO 17:34

ZMPSiŚ S.A. finalistą konkursu Lider Cyfrowego Biznesu 2015

Dodano: 26 listopad 2015, 9:15

W czasie odbywającego się w Warszawie w dniach 19-20 listopada 2015 r. pod patronatem Ministerstwa Gospodarki – II FORUM LIDERÓW CYFROWEGO BIZNESU ogłoszono finalistów tegorocznej edycji konkursu Lider Cyfrowego Biznesu.
Konkurs ma na celu wyłonienie firmy, której przedstawiciele przejawiają aspiracje do tego, by ich wiedza i kompetencje techniczne miały wartość biznesową. Firmy, dla której kluczowym elementem rozwoju jest posiadanie zdolności rozumienia potencjału dzisiejszej technologii, konsekwencji jej użycia i związanego z nią warsztatu zarządzania. Nagradzane są najlepsze praktyki w świecie cyfrowego biznesu, wyłaniani liderzy IT oraz liderzy biznesu, zorientowani na innowacje biznesowe oparte o potencjał technologiczny.
ZMPSiŚ S.A. wraz z Urzędem Dozoru Technicznego i Budimexem, znalazł się w szacownym gronie finalistów w kategorii Cyfrowa Transformacja (Digital Transformation). W tej kategorii nagradza się organizację, które skutecznie przeprowadziły kompleksowy program zmian w kluczowych obszarach biznesowych, w którym radykalną rolę odgrywa sposób wykorzystania potencjału cyfrowych technologii. Skuteczność oznacza tutaj nie tylko sprawne zarządzenie złożoną zmianą, ale przede wszystkim realizacja związanych z nią celów biznesowych.
logo65

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-10-18

1 EUR - 4,5715 1 USD - 3,9471
1 CHF - 4,2611 1 GBP - 5,4158

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin