WARSZAWA: 09:46 | LONDYN 07:46 | NEW YORK 02:46 | TOKIO 16:46

Akademia Morska w Szczecinie rekrutuje

Dodano: 21 Cze 2018, 21:43

Prawie 1000 miejsc czeka na kandydatów na 11 kierunkach na trzech wydziałach w Akademii Morskiej w Szczecinie.
Jak co roku, na kandydatów na studia w Akademii Morskiej w Szczecinie czekają miejsca na trzech wydziałach na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych. Rekrutacja na studia stacjonarne trwa do 10 lipca. Komisje rekrutacyjne działają przy dziekanacie każdego z wydziałów. Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi 13 lipca 2018 r.
OFERTA KIERUNKÓW – studia stacjonarne (REKRUTACJA DO 10 LIPCA)

Wydział Nawigacyjny

Geodezja i Kartografia
Informatyka
Nawigacja (w języku polskim oraz angielskim, studia I i II stopnia)
Oceanotechnika
Transport
Geoinformatyka (studia II stopnia)

Wydział Mechaniczny

Mechanika i budowa maszyn (studia I i II stopnia)
Mechatronika

Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

Logistyka
Transport (studia I i II stopnia)
Zarządzanie i inżynieria produkcji (studia I i II stopnia)

NOWOŚCI
Na Wydziale Nawigacyjnym studenci będą mogli zdobywać wiedzę na kierunkach: Oceanotechnika – studia inżynierskie i Geoinformatyka – studia drugiego stopnia. Na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu na kierunku Zarządzanie – studia inżynierskie, niestacjonarne.
Oceanotechnika to kierunek, który jest odpowiedzią na potrzeby zmieniającego się rynku branży morskiej. Rozwijający się przemysł w sektorze stoczniowym w regionie, a także rozwój technologii w zakresie projektowania i budowy statków oraz jachtów – wszystkie te zagadnienia sprawiają, że rynek będzie potrzebował specjalistycznie wykształconych kadr. Studenci oceanotechniki do wyboru mają dwie specjalności – projektowanie i budowa okrętów oraz projektowanie i budowa jachtów.
Geoinformatyka na studiach magisterskich to kierunek łączący zakres wiedzy z geodezji i kartografii, informatyki oraz innych powiązanych dziedzin nauki, pozwalających na elastyczność w dokonywaniu wyboru drogi kariery zawodowej. Absolwenci kierunku to przyszła kadra firm i instytucji geodezyjnych, w szczególności stosujących nowoczesne technologie i wdrażających innowacyjne systemy pomiarowe.
Zarządzanie w Akademii Morskiej w Szczecinie to kierunek przygotowujący do pełnienia funkcji kierowniczych – w różnych typach firm, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw sektora gospodarki morskiej, a także sektora TSL (transport-spedycja-logistyka). Absolwent zyska umiejętności zarządzania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, a także niezbędne w dzisiejszej rzeczywistości umiejętności interpersonalne. Dużym plusem Zarządzania na WIET jest ścisłe powiązanie wydziału z otoczeniem biznesowym – branżą morską i transportową. Rekrutacja na studia niestacjonarne na WIET trwa do 26 września.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2019-05-20

1 EUR - 4,2995 1 USD - 3,8543
1 CHF - 3,8189 1 GBP - 4,9117

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin