WARSZAWA: 04:59 | LONDYN 02:59 | NEW YORK 21:59 | TOKIO 11:59

Rozwiń swój biznes z Portem Gdańsk

Dodano: 20 Mar 2015, 9:12

W dniach 20-22 kwietnia 2015 roku w Katowicach podczas odbywającego się VII Europejskiego Kongresu Gospodarczego, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA oraz przedstawiciele terminali przeładunkowych największego polskiego portu morskiego, postanowili w sercu południowej Polski stworzyć nową wspólną koncepcję tzw. Miasteczka Portowego.
Przez wszystkie 3 dni kongresu przedsiębiorcy zainteresowani ofertą portu i terminali, możliwościami inwestycyjnymi i rozwojowymi, nawiązaniem współpracy, poznaniem nowych rozwiązań logistycznych oraz walorów realizacji usług transportowych via Port Gdańsk, będą mieli okazję do podjęcia bezpośrednich rozmów z przedstawicielami terminali oraz zarządu portu na stoisku, które nazwaliśmy Miasteczkiem Portowym.
Jak pokazuje rynek, Port Gdańsk coraz częściej wzbudza swoją ofertą zainteresowanie wśród przedsiębiorców z obszaru Europy Środkowo-Wschodniej. W świetle tego, wspólnie Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA oraz przedstawiciele największych i najprężniej rozwijających się w Gdańsku terminali przeładunkowych, postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku.
Z myślą o nim, pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego stoiska, na którym w dniach 20-22 kwietnia 2015 roku, w miłej atmosferze Portowego Miasteczka postaramy się odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania oraz zaprezentujemy nasz wspólny potencjał, co być może okaże się ciekawym początkiem naszej przyszłej współpracy.

Na spotkanie w murach Miasteczka Portowego zapraszają:

głębokowodny terminal kontenerowy DCT
terminal kontenerowy GTK
terminal ładunków masowych suchych Port Północny
terminal ładunków masowych GBT
terminal przeładunkowo-składowy produktów pochodzenia rolno-spożywczego Cargofruit
oraz
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk.

Zobacz także:
VII Europejski Kongres Gospodarczy

logo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2020-05-29

1 EUR - 4,4503 1 USD - 4,0031
1 CHF - 4,1621 1 GBP - 4,9213

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin