WARSZAWA: 07:30 | LONDYN 05:30 | NEW YORK 00:30 | TOKIO 14:30

„Waterfront” szuka inwestora – Nauta ogłosiła już przetarg

Dodano: 12 Lut 2018, 21:31

Stocznia Remontowa Nauta S.A. szuka nabywcy na najbardziej atrakcyjnie położone terenyw Śródmieściu Gdyni – te w najbliższej przyszłości mają zostać wykorzystane jako swoiste centrum mieszkaniowo-usługowo-biurowe z częścią rekreacyjną i spacerową dla mieszkańców i turystów.
To swoiste połączenie prestiżowej i nowoczesnej części miasta z częścią położoną bezpośrednio przy nabrzeżach, gwarantującą niezapomniane walory estetyczne i widokowe. – Obszar ten jest doskonałym miejscem dla inwestycji zarówno mieszkaniowych, jak i usługowo-biurowych oraz dla
obiektów handlowych, stanowiących uzupełnienie funkcji mieszkaniowej – mówi Paweł Brzozowski, wiceprezes zarządu Stoczni Remontowej Nauta S.A.
Teren obejmuje łącznie powierzchnię 61.935,00 m2 i aktualnie zabudowany jest budynkami o przeznaczeniu magazynowym, warsztatowym, produkcyjnym i biurowym. Posiada pełną infrastrukturę techniczną oraz komunikacyjną. Potencjalnych nabywców z pewnością przyciągnie atrakcyjnie usytuowanie, w granicach dzielnicy Gdyni Śródmieście, około 1 km od ścisłego centrum miasta i około 500 metrów od budynku Sea Towers. Dojazd do nieruchomości odbywa się głównymi trasami dojazdowymi do Portu, ul. Waszyngtona lub ul. Węglową. Od strony wschodniej nieruchomość sąsiaduje z Zatoką Gdańską. Cena wywoławcza to 90 mln złotych, oferty można składać do 26 lutego 2018 roku włącznie.

Przypomnijmy, że pod koniec roku 2012 Nauta przeniosła większość swojego zaplecza produkcyjnego na tereny należące uprzednio do Stoczni Gdynia. Zajmowane wcześniej tereny przy ulicy Waszyngtona o powierzchni przeznaczone zostały na projekt deweloperski Gdynia Waterfront.
Informacje dot. przetargu: http://nauta.pl/index.php?sprzedaz-terenow-stoczni-nauta oraz http://www.waterfrontgdynia.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2019-03-22

1 EUR - 4,2894 1 USD - 3,7948
1 CHF - 3,8079 1 GBP - 4,9700

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin