WARSZAWA: 02:49 | LONDYN 00:49 | NEW YORK 19:49 | TOKIO 09:49

10-tysięczny rejs promu Polonia!

Dodano: 21 cze 2023, 7:37

We wtorek, 20 czerwca, prom pasażersko-ładunkowy Polonia, należący do floty Unity Line, wypłynął w swój jubileuszowy rejs ze Świnoujścia do szwedzkiego Ystad.

Dla uczczenia tej okazji Unity Line, we współpracy z dziennikarzami radia Super FM, przygotowało konkurs i szereg ciekawych materiałów, które przybliżają historię i specyfikę flagowego promu firmy, a także codzienne obowiązki całej załogi M/F Polonia. Jak na jubileusz przystało, nie zabrakło też tortu i specjalnych podziękowań dla kapitanów i całej załogi.
Jak duży jest mostek kapitański? Na czym polega fenomen jajecznicy serwowanej na promie Polonia? Jakie skandynawskie kierunki cieszą się największym powodzeniem? Ile silników ma prom?
Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można było usłyszeć w trakcie, wyemitowanej 20 czerwca, audycji: „Super popołudnie w Radio Super FM na pokładzie promu Polonia”. Wywiadów z załogą, które zostały wykorzystane w audycji, można też posłuchać na kanale YouTube Unity Line.
Szczegółowe materiały foto i wideo, relacjonujące całe wydarzenie, pojawiają się na bieżąco na profilu facebookowym Unity Line.

Prom Polonia został zbudowany w 1995 roku w stoczni Langsten w Norwegii. Jednostka ma 918 miejsc pasażerskich, a na jej pokładzie znajdują się m.in.: restauracja à la carte, sala konferencyjna, 212 klimatyzowanych kabin, a także sklep pokładowy, bar czy kasyno. Oprócz pasażerów, M/F Polonia przewozi także samochody osobowe, ciężarowe i ładunki ponad gabarytowe.
Więcej informacji na temat promu Polonia i oferty przewoźnika można znaleźć na stronie unityline.pl oraz na oficjalnym profilu facebookowym Unity Line.

Infomare życzy pasażerom i załodze „Polonii” jeszcze wielu ciekawych rejsów !

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin