WARSZAWA: 18:53 | LONDYN 16:53 | NEW YORK 11:53 | TOKIO 01:53

40 lat Interferry

Dodano: 12 paź 2015, 11:14

W dniach 5-7 października w Kopenhadze miała miejsce coroczna konferencja Interferry, podsumowująca 40-lecie istnienia tej niezwykle ważnej dla branży promowej organizacji. Podczas tego wydarzenia zostało poruszonych również wiele różnorodnych zagadnień istotnych dla sektora promowego.
Otwierając konferencję w poniedziałek 5 października, ustępujący dyrektor Interferry – Jan Steen-Mikkelsen powiedział, że Interferry stało się coraz bardziej wpływowe i sposób, w jaki zajmuje się różnymi zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w branży na całym świecie jest powodem do dumy. Przewodniczący Len Roueche potwierdził odejście na emeryturę w ciągu 6 miesięcy i podczas konferencji został uhonorowany za wkład, który wniósł do organizacji podczas wielu lat.
Roueche w swoim rocznym sprawozdaniu skierowanym do członków Interferry oznajmił, że pomimo niedawnego wzrostu opłat, Interferry przyciągnęło w tym samym czasie siedmiu nowych członków.
Przekazano również, że w okresie poprzedzającym ogłoszenie następcy Roueche’a, Darrell Bryan, do niedawna prezes Clipper Navigation, będzie tymczasowym prezesem Interferry.
a5d99878_interferry
Źródło: promy24.com