WARSZAWA: 20:10 | LONDYN 18:10 | NEW YORK 13:10 | TOKIO 03:10

Certyfikat Achilles dla MSR Gryfia

Dodano: 24 sie 2015, 9:39

Morska Stocznia Remontowa Gryfia otrzymała kolejny certyfikat, potwierdzający odnowienie kwalifikacji do systemu kwalifikowania „Achilles”, służącym do prostej i szybkiej identyfikacji i weryfikacji dostawców w sektorze okrętowym i offshore.
System powstał z myślą o obiektywnej ocenie dostawców produktów i usług, głównie dla przemysłu naftowego w Norwegii i Danii. Pozwala klientom redukować koszty związane z pozyskiwaniem nowych kontrahentów, podwykonawców i dostawców poprzez ich zewnętrzne certyfikowanie oraz rejestrację w systemie Achilles. Największe podmioty działające w branży offshore wykorzystują rejestr do wstępnej kwalifikacji dostawców. Z rejestru Achilles korzystają m.in. takie firmy jak: Aibel AS, Aker Solutions, ConocoPhillips, Dong Energy, Statoil.
Dla MSR Gryfia uzyskanie certyfikatu jakości Achilles oznacza, że stocznia może ubiegać się o zamówienia od największych firm branży offshore. Posiadane certyfikaty potwierdzają jakość usług świadczonych przez Morską Stocznię Remontową Gryfia. Klienci stoczni, zwłaszcza z branży konstrukcji stalowych offshore, przywiązują ogromną wagę do jakości produktów i usług, bezpieczeństwa pracy oraz przestrzegania przepisów instytucji klasyfikacyjnych. Dlatego, starając się sprostać tym oczekiwaniom, MSR Gryfia uczestniczy w programach, które weryfikują standardy panujące w stoczni.
20150820 certyfikat Achilles

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2022-09-26

1 EUR - 4,7566 1 USD - 4,9113
1 CHF - 4,9846 1 GBP - 5,2822

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin