WARSZAWA: 17:39 | LONDYN 15:39 | NEW YORK 10:39 | TOKIO 00:39

Czołowi europejscy armatorzy na liście nominowanych do turystycznych „Oskarów”

Dodano: 05 lip 2016, 7:44

Uznane europejskie marki znalazły się na liście nominowanych w ramach tegorocznej edycji World Travel Awards. Przewoźnicy mają szansę na triumf w dwóch kategoriach – wiodący operator promowy w Europie oraz najlepsza strona internetowa firmy z branży promowej.
W pierwszej z wymienionych kategorii nominacjami wyróżnione zostały firmy: Brittany Ferries, Color Line, DFDS, P&O Ferries oraz Stena Line. Większość z tych przewoźników znaleźć można było na tej liście również w ubiegłym roku (Brittany Ferries, Color Line, DFDS, P&O Ferries). W tym roku, na listę nominowanych powróciła również Stena Line.
„Zdobycie dwóch nominacji do nagród, które w zasadzie są ‚Oskarami’ globalnej branży turystycznej, to ważny krok milowy dla Stena Line” – powiedziała Orla Noonan ze Stena Line, dodając, że firma ma duże nadzieje na odniesienie ostatecznego triumfu w tym roku.
Brittany Ferries, P&O Ferries oraz Stena Line nominowane zostały również w kategorii: najlepsza strona internetowa firmy promowej. Oprócz nich nominowana została również firma Irish Ferries.
Głosowanie w tegorocznej edycji tych ważnych nagród branży turystycznej trwać będzie do 17 lipca. Zwycięzców poznamy 27 sierpnia podczas gali, która odbędzie się w tureckiej Antalyi.
W ubiegłym roku wiodącym europejskim operatorem promowym – po raz czwarty z rzędu – ogłoszony został DFDS, który kilka miesięcy później triumfował również jako najlepszy operator promowy na świecie.
World Travel Awards to nagrody doceniające najwyższą jakość usług w branży turystycznej. Przyznawane są one od 1993 r. w dziesiątkach różnych obszarów, powiązanych z tym sektorem. Zwycięzcy wyłaniani są na podstawie głosowania, w którym udział biorą zarówno branżowi eksperci, jak i konsumenci.
a111f23c16ea3f29e72a482eced3b5eb_M
PromySkat

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2023-03-28

1 EUR - 4,6816 1 USD - 4,3300
1 CHF - 4,7205 1 GBP - 5,3242

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin