WARSZAWA: 23:04 | LONDYN 21:04 | NEW YORK 16:04 | TOKIO 06:04

DFDS znów najlepszy. Firma otrzymała tytuł wiodącego operatora promowego w Europie

Dodano: 12 wrz 2016, 9:33

Firma DFDS po raz kolejny nazwana została wiodącym operatorem promowym w Europie. Duński przewoźnik triumfował podczas dorocznej gali nagród World Travel Awards.

Dla popularnego armatora nagroda ta nie jest żadną nowiną. DFDS otrzymało prestiżowy laur po raz szósty z rzędu.„Nasza firma świętuje w tym roku 150. rocznicę działalności i wspaniale jest zaznaczyć ten kamień milowy, otrzymując kolejny raz od naszych gości oraz partnerów tę pochwałę” – powiedział Max Foster z DFDS, który przyznał, że zapewnienie najwyższej jakości usług jest nadrzędnym celem wszystkich pracowników działających w strukturach DFDS.

Przedstawiciele DFDS zaznaczyli przy okazji zdobycia nagrody, że ostatni rok był czasem pełnym wyzwań, ale również pełnym sukcesów. DFDS uruchomiło dwa nowe promy na trasie Dover-Calais; ustanowiło też kilka nowych rekordów, m.in. pod względem liczby pasażerów przewiezionych na trasie Newcastle-Amsterdam. Jednym z głównych zadań było zaś sprostanie rosnącemu zapotrzebowaniu ze strony pasażerów oraz klientów na usługi świadczone przez firmę.

W tym roku do nagrody World Travel Awards w kategorii wiodący europejski operator promowy, poza DFDS nominowane zostały również firmy: Brittany Ferries, Color Line, P&O Ferries oraz Stena Line.

World Travel Awards to nagrody doceniające najwyższą jakość usług w branży turystycznej. Przyznawane są one od 1993 r. w dziesiątkach różnych obszarów, powiązanych z tym sektorem. Często nazywane są mianem turystycznych Oskarów. Zwycięzcy wyłaniani są na podstawie głosowania, w którym udział biorą zarówno branżowi eksperci, jak i konsumenci.

17c2b3ce4732475c7746c079f65d091b_m

PromySkat

 

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2023-03-27

1 EUR - 4,6856 1 USD - 4,3518
1 CHF - 4,7500 1 GBP - 5,3364

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin