WARSZAWA: 05:28 | LONDYN 03:28 | NEW YORK 22:28 | TOKIO 12:28

DFDS znów najlepszy. Firma otrzymała tytuł wiodącego operatora promowego w Europie

Dodano: 12 wrz 2016, 9:33

Firma DFDS po raz kolejny nazwana została wiodącym operatorem promowym w Europie. Duński przewoźnik triumfował podczas dorocznej gali nagród World Travel Awards.

Dla popularnego armatora nagroda ta nie jest żadną nowiną. DFDS otrzymało prestiżowy laur po raz szósty z rzędu.„Nasza firma świętuje w tym roku 150. rocznicę działalności i wspaniale jest zaznaczyć ten kamień milowy, otrzymując kolejny raz od naszych gości oraz partnerów tę pochwałę” – powiedział Max Foster z DFDS, który przyznał, że zapewnienie najwyższej jakości usług jest nadrzędnym celem wszystkich pracowników działających w strukturach DFDS.

Przedstawiciele DFDS zaznaczyli przy okazji zdobycia nagrody, że ostatni rok był czasem pełnym wyzwań, ale również pełnym sukcesów. DFDS uruchomiło dwa nowe promy na trasie Dover-Calais; ustanowiło też kilka nowych rekordów, m.in. pod względem liczby pasażerów przewiezionych na trasie Newcastle-Amsterdam. Jednym z głównych zadań było zaś sprostanie rosnącemu zapotrzebowaniu ze strony pasażerów oraz klientów na usługi świadczone przez firmę.

W tym roku do nagrody World Travel Awards w kategorii wiodący europejski operator promowy, poza DFDS nominowane zostały również firmy: Brittany Ferries, Color Line, P&O Ferries oraz Stena Line.

World Travel Awards to nagrody doceniające najwyższą jakość usług w branży turystycznej. Przyznawane są one od 1993 r. w dziesiątkach różnych obszarów, powiązanych z tym sektorem. Często nazywane są mianem turystycznych Oskarów. Zwycięzcy wyłaniani są na podstawie głosowania, w którym udział biorą zarówno branżowi eksperci, jak i konsumenci.

17c2b3ce4732475c7746c079f65d091b_m

PromySkat

 

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-10-25

1 EUR - 4,6018 1 USD - 3,9502
1 CHF - 4,3054 1 GBP - 5,4395

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin