WARSZAWA: 07:42 | LONDYN 05:42 | NEW YORK 00:42 | TOKIO 14:42

Drużyna Portowa wspiera hospicjum (zdjęcia)

Dodano: 15 Wrz 2018, 16:23

W sobotę 15 września, przy pięknej słonecznej pogodzie na szczecińskich Jasnych Błoniach spotkali się uczestnicy 5. Marsz-o-biegu, akcji organizowanej aby wspomóc podopiecznych Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.
Jak co roku, w tej pięknej akcji uczestniczyła wraz z rodzinami DRUŻYNA PORTOWA, reprezentująca Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. Najmłodszy członek DRUŻYNY PORTOWEJ trasę pokonywał w dziecięcym wózku, popychanym przez uczestniczącą w biegu mamę.
Marsz-o-bieg zakończył się punktualnie o godzinie 12. Każdy z uczestników przebiegł, przeszedł (była spora grupa miłośników nordic walking), przespacerował ustalony przez siebie dystans. Rekordzista w ciągu dwóch godzin okrążył aleję platanów na Jasnych Błoniach ponad 30 razy, ustalając tym samym nowy rekord Marsz-o-biegu. Każdy z uczestników, bez względu na osiągnięty rezultat, otrzymywał pamiątkowy medal, ale nie wyniki są w takiej imprezie najważniejsze – celem wszystkich uczestników jest pomoc potrzebującym, promocja aktywności fizycznej i oczywiście uśmiech i dobra zabawa.
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. był jednym ze sponsorów imprezy.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-03-02

1 EUR - 4,5345 1 USD - 3,7765
1 CHF - 4,1120 1 GBP - 5,2367

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin