WARSZAWA: 22:21 | LONDYN 20:21 | NEW YORK 15:21 | TOKIO 05:21

Dyrektor norweskiej federacji przemysłów morskich jednym z gości BALTEXPO 2015

Dodano: 01 lip 2015, 23:08

8 września podczas BALTEXPO odbędzie się Norwegian-Polish Advanced Maritime and Offshore Design, Engineering and Production Networking Event. Jest to inicjatywa wspierająca współpracę i kooperację klastrów z obszaru gospodarki morskiej z Polski i Norwegii. Wśród potwierdzonych uczestników jest Lars Gorvell-Dahll, Director, Maritime Sector, Norsk Industri / Federation of Norwegian Industries.

BALTEXPO 2015 odbędzie się w dniach 7-9 września 2015 w Gdańsku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO. Specjalny norweski „networking event” w dn. 8 września to zarówno seminarium jak i możliwość skorzystania z przygotowanego przez organizatorów „miksera biznesowego” dla członków zaangażowanych klastrów z Polski i Norwegii.
BALTEXPO to bez wątpienia jedno z najlepszych miejsc do zaprezentowania produktów, usług, urządzeń, rozwiązań, technologii i potencjału przemysłu morskiego zarówno polskim jak i zagranicznym odbiorcom.
Jak każda edycja, także BALTEXPO 2015 jako największa impreza tego typu w Polsce cieszy się dużym poparciem administracji rządowej i samorządowej oraz środowisk do których targi są adresowane. Tematyka targów obejmuje min. przemysł okrętowy i offshore; budowy, przebudowy i modernizacje statków i infrastruktury offshore; wyposażenie okrętowe; ofertę biur projektowych; usługi związane z wydobyciem ropy i gazu spod dna morskiego; usługi związane z obsługą statków i ładunku; żeglugę towarową i pasażerską; sprzęt do załadunku i wyładunku; porty, terminale i centra logistyczne; transport intermodalny w kontekście portów morskich; infrastrukturę nadbrzeżną; ochronę środowiska morskiego; bezpieczeństwo portów i żeglugi oraz środowiska naukowo-badawcze i rozwojowe działające na rzecz gospodarki morskiej .
Wszystkich zainteresowanych szczegółami dotyczącymi BALTEXPO 2015 – a w szczególności udziałem w targach – zachęcamy do odwiedzenia strony www.baltexpo.ztw.pl lub kontaktu bezpośrednio z organizatorem: Zarząd Targów Warszawskich S.A.; tel. 22 849 60 06; baltexpo@ztw.pl
baltexpo15_baner_pl