WARSZAWA: 11:23 | LONDYN 09:23 | NEW YORK 04:23 | TOKIO 18:23

Gdyńska firma WUPROHYD opracuje dokumentację projektową modernizacji infrastruktury na potrzeby posadowienia nowego doku pływającego przy nabrzeżu Gdyńskim

Dodano: 13 kw. 2021, 18:58

Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A., podpisała z gdyńską firmą WUPROHYD Sp. z o.o. umowę na opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie modernizacji infrastruktury na potrzeby posadowienia nowego doku pływającego przy nabrzeżu Gdyńskim w Szczecinie. Wykonawcę wyłoniono korzystając z procedury „Zaproszenia do złożenia oferty na usługę opracowania dokumentacji projektowej”. Zaproszenie opublikowano 27.01.2021 r.
W dwuetapowej procedurze wyboru wykonawcy najkorzystniejszą ofertę złożyła firma WUPROHYD Sp. z o.o. Biuro Projektów z Gdyni. Umowa obejmuje opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej w zakresie modernizacji infrastruktury na potrzeby posadowienia nowego doku pływającego przy nabrzeżu Gdyńskim w Szczecinie wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz pełnieniem nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych.

Źródło: Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin