WARSZAWA: 10:35 | LONDYN 08:35 | NEW YORK 03:35 | TOKIO 17:35

Innowacyjny system na pokładzie promu Tallink

Dodano: 24 Lip 2018, 21:06

Grupa Tallink kładzie duży nacisk na wygodę podczas podróżowania jej promami, stąd też duża troska operatora o komfort użytkowania internetu w trakcie rejsów. Przewoźnik zdecydował się właśnie na instalację innowacyjnego systemu, pozwalającego na korzystanie z szybkiego i stabilnego łącza internetowego.
Estoński armator nawiązał ścisłą współpracę ze szwedzką firmą Nowhere Networks, która zamontowała na pokładzie promu Megastar nowatorski patent Wireless Antenna Tracking System (WATS). Rozwiązanie pozwala na osiągnięcie przepustowości na poziomie 400 Mbps. Oznacza to, że Tallink zaoferuje pasażerom oraz klientom najszybsze i najbardziej stabilne połączenie internetowe na Morzu Bałtyckim. Dzięki temu osoby korzystające z internetu na trasie Tallinn-Helsinki będą miały możliwość korzystania z niezawodnego łącza w trakcie całej przeprawy.
Jednym z kluczowych elementów rozwiązania jest antena, która na bieżąco, w sposób zautomatyzowany koryguje swoje ustawienie, aby osiągnąć najlepsze parametry. W ten sposób produkowany w Sztokholmie system pozwala na rozszerzenie zasięgu bezprzewodowego i gwarantuje wysokiej jakości połączenie nawet podczas bardzo trudnych warunków panujących na morzu.
„Tutaj w Tallink nieustannie poszukujemy nowych i innowacyjnych rozwiązań we współpracy z naszymi partnerami biznesowymi. Wszystko ukierunkowane jest na dostarczenie naszym klientom najnowszych produktów i usług, zanim zrobi to reszta rynku” – powiedział Paavo Nõgene, szef grupy Tallink.
Grupa Tallink to jeden z wiodących przewoźników promowych w Europie i strategiczny partner PromySkat. Firma dysponuje flotą 14 statków i obsługuje siedem różnych tras. Jej promy pływają pod markami Tallink i Silja Line. W ubiegłym roku przewiozły one 9,8 miliona pasażerów.

PromySkat

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-03-02

1 EUR - 4,5345 1 USD - 3,7765
1 CHF - 4,1120 1 GBP - 5,2367

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin