WARSZAWA: 02:10 | LONDYN 00:10 | NEW YORK 19:10 | TOKIO 09:10

Jacht rodziny Onassisów można wyczarterować na lato

Dodano: 22 kw. 2019, 16:18

Jacht, na którym w 1968 roku odbyło się ślubne przyjecie greckiego potentata żeglugowego Arystotelesa Onassisa i Jackie Kennedy można wynająć na lato. Jacht nosi nazwę „Christina O” na cześć córki greckiego milionera. Arystoteles Onassis kupił dawną kanadyjską fregatę i uczynił z niej jeden z najbardziej luksusowych, a także najbardziej znanych jachtów. Ta wspaniała jednostka gościła najbardziej znane osobistości swojej epoki- rodziny królewskie, gwiazdy Hollywood, na pokładzie bywali między innymi: Marilyn Monroe, Greta Garbo i Frank Sinatra. Wakacje na jachcie spędzał sam sir Winston Churchill.
Chociaż nie jest to obecnie największy jacht na Morzu Śródziemnym, to z pewnością jest rozpoznawalny, a życiorysy osób korzystających z gościnności Onassisa dla wielu wciąż pozostają źródłem inspiracji i nieustającej ciekawości.
Po ubiegłorocznym remoncie, jednostka posiada do dyspozycji gości 17 luksusowych kabin z łazienkami, co oznacza, że może pomieścić 34 gości. W jadalni jest miejsce dla 40 osób. Jest także basen, parkiet do tańca, kino i siłownia. To idealne miejsce na ślub lub wystawne przyjecie urodzinowe.
Cena, jak na jacht greckiego milionera przystało nie może być niska i wynosi 90 000 euro dziennie.


Fot. www.yachtcharterfleet.com

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin