WARSZAWA: 15:13 | LONDYN 13:13 | NEW YORK 08:13 | TOKIO 22:13

Największe targi przemysłu okrętowego tylko w wersji digital

Dodano: 02 lut 2021, 10:04

Od 2 do 5 lutego trwać będą największe na świecie targi przemysłu okrętowego SMM wyłącznie w w wersji cyfrowej. To niezwykłe wydarzenie zawsze gromadziło w halach wystawowych w Hamburgu tysiące zwiedzających, teraz z powodu pandemii targi ograniczono do wersji digital.
Tegoroczne targi SMM to 60 godzin konferencji, prezentacji i paneli dyskusyjnych dostępnych w dwóch bezpłatnych kanałach bez konieczności wcześniejszej rejestracji.
Conference stream to program konferencyjny, gdzie można śledzić dyskusje ekspertów przemysłu okrętowego, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych oraz specjalistów ochrony środowiska. Tu również odbędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona bezpieczeństwu morskiemu i obronności.

Open Stream to kanał prezentujący różne tematy dotyczące gospodarki morskiej, a także informacje o innowacjach technicznych w różnych sektorach gospodarki morskiej.

Podczas spotkania przedstawiciele branży przedstawią i przeanalizują aktualną sytuację gospodarki morskiej w okresie trwającej pandemii Covid-19 oraz postarają się nakreślić perspektywy branży na przyszłość.
-Cieszymy się, że ponad 160 przedstawicieli branży i ekspertów zgodziło się wziąć udział w naszym programie konferencji online na SMM Digital. Oczekujemy ciekawych i inspirujących dyskusji, szczególnie w obliczu obecnej sytuacji, która jest dla nas wszystkich tak niezwykła – powiedział Bernd Aufderheide, prezes i dyrektor generalny Hamburg Messe und Congress GmbH.
Termin kolejnych targów wyznaczono na 6-9 września 2022 i wszyscy mamy nadzieje, że odbędą się one już w tradycyjnej formule spotkania branży morskiej w gościnnym Hamburgu.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2023-11-28

1 EUR - 4,3542 1 USD - 3,9750
1 CHF - 4,5175 1 GBP - 5,0198

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin