WARSZAWA: 00:30 | LONDYN 22:30 | NEW YORK 17:30 | TOKIO 07:30

Odkrywaj Skandynawię na różne sposoby z Unity Line

Dodano: 30 mar 2022, 22:38

Północ czeka na każdego! Podróżujesz samochodem lub kamperem? Wyjeżdżasz często i na dłużej? A może nigdy nie wiesz, kiedy znajdziesz moment na szybki wypad? Zwiedzasz w pojedynkę, czy planujesz wyjazd z całą rodziną?

Z Unity Line możesz podróżować tak, jak Ci najwygodniej!

50% upustu dla miłośników Północy

Przy zakupie trzech wycieczek z oferty Unity Line, za czwartą zapłacimy tylko połowę ceny. Wybór jest naprawdę spory. Od objazdowych wypadów tematycznych, po wycieczki koncentrujące się na różnych aktywnościach fizycznych.

Wszystkie dostępne propozycje można łatwo przejrzeć i kupić online na stronie: sklep.skandynawskiepodroze.pl.

We własnym tempie

Właściciele przyczep kempingowych oraz kamperów mogą liczyć aż na 35% rabatu. Upust obejmuje rejs promami Polonia lub Skania w obie strony oraz miejsce w kabinie.

Co więcej, promocja będzie aktywna w samym szczycie sezonu: 01.05 – 30.09.2022. Zastanawiacie się nad podróżowaniem swoim domem na kołach? Z Unity Line to się naprawdę opłaca!

Całą rodziną!

Wspólne wyjazdy nie muszą nadwyrężać portfela. Wręcz przeciwnie. Dorośli podróżujący z dziećmi mogą skorzystać z atrakcyjnego: Rodzinnego pakietu na prom. Zapłacicie mniej i to niezależnie od tego, czy jesteście zmotoryzowani, czy nie.

A jeśli chcecie mieć wolną głowę od planowania wyjazdów, zdajcie się na gotowe rozwiązania. Wycieczki Zabawa na całego Legoland i Kopenhaga dla każdego lub wizyta w największym lunaparku Skandynawii, czyli Wakacyjny zawrót głowy – Liseberg, to murowana zabawa dla całej rodziny.

Spontanicznie!

Trafił się Wam wolny dzień w tygodniu? Świetnie! Warto rozważyć szybki wypad do malowniczego, szwedzkiego miasteczka. Odkryj Ystad w jeden dzień i oderwij się nieco od codzienności.

Wolicie zwiedzać na własną rękę? Jeszcze lepiej! Na promy Unity Line możecie wejść lub wjechać 2 razy dziennie, 7 dni w tygodniu. Nie trzeba czekać na weekend, aby odkryć uroki drugiej strony Bałtyku.

Cała oferta Unity Line dostępna na unityline.pl.