WARSZAWA: 03:15 | LONDYN 01:15 | NEW YORK 20:15 | TOKIO 10:15

„Odra Queen” zainaugurowała rejsy do Świnoujścia

Dodano: 07 lip 2018, 12:18

W sobotę, 7 lipca punktualnie o godzinie 8.00 należący do Polsteam Żegluga Szczecińska statek wycieczkowy „Odra Queen” po raz pierwszy w tym sezonie wyruszył z turystami w rejs do Świnoujścia. Podróż trwa ok. 3 godziny, w Świnoujściu „Odra Queen” cumuje w centrum miasta przy Nabrzeżu Władysława IV.
Na razie jednostka kursuje tylko w soboty i niedziele, ale jeśli znajdą się chętni, to być może będą także rejsy w dni powszednie.
Niedawno statek został gruntownie wyremontowany i zmodernizowany. Jednostka posiada nowe silniki, nowy wystrój wnętrza, nowy pokład pasażerski i słoneczny.

Bilet w jedną stronę dla osoby dorosłej kosztuje 50 zł, w dwie strony 80 zł. Bilet dla dzieci w jedną stronę 40 zł, w dwie strony 70 zł. Bez dodatkowych opłat można przewieźć rower. W drogę powrotną ze Świnoujścia do Szczecina „Odra Queen” wyrusza o godzinie 17.
Podróż statkiem do Świnoujścia to z pewnością ciekawa alternatywa dla zatłoczonej i zakorkowanej szczególnie w weekendy drogi szybkiego ruchu i możliwość podziwiania pięknych widoków podczas rejsu.

Fot. Wojciech Sobecki

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin