WARSZAWA: 09:40 | LONDYN 07:40 | NEW YORK 02:40 | TOKIO 16:40

Olbrzymie zainteresowanie Pomeranian Offshore

Dodano: 24 maj 2016, 16:19

Ponad stu przedsiębiorców weźmie udział w Pomeranian Offshore Networking Platform, z czego aż 92 zadeklarowało chęć uczestnictwa w sesjach Business 2 Business, podczas których będzie można poznać potencjalnych kontrahentów i partnerów handlowych. Zdecydowana większość uczestników zadeklarowała, również chęć odwiedzenia zachodniopomorskich firm przemysłu stoczniowego i okołostoczniowego. Wydarzenie jest pierwszą imprezą dedykowaną tej branży i rozpoczyna nowy cykl spotkań z zagranicznymi partnerami w Zachodniopomorskiem.
– Giełdy kooperacyjne stwarzają szansę na nawiązanie trwałych kontraktów handlowych. Świat biznesu otrzymuje możliwość bezpośredniego kontaktu, rozmowy, poznania swoich możliwości i w końcu przełamania bariery wiarygodności. To jedna z najlepszych metod na pokazanie się na rynku i stworzenie trwałych relacji biznesowych – mówi Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

W dniach 30 – 31 maja 2016 r. do Szczecina przyjadą przedsiębiorcy z Niemiec, Danii, USA, Portugalii i Anglii, by wziąć udział w Pomeranian Offshore Networking Platform. Dwudniowe wydarzenie jest dedykowane szeroko rozumianej branży offshore. Udział w imprezie zadeklarowało 107 przedsiębiorców. Jednym z partnerów spotkania jest offshoreenergy.dk, oficjalne centrum wiedzy i innowacji stworzone specjalnie dla tego sektora gospodarki przez Duńską Agencję Nauki, Technologii i Innowacji.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-10-26

1 EUR - 4,6134 1 USD - 3,9740
1 CHF - 4,3130 1 GBP - 5,4784

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin