WARSZAWA: 05:24 | LONDYN 03:24 | NEW YORK 22:24 | TOKIO 12:24

Port Zewnętrzny na Forum Gospodarki Morskiej

Dodano: 11 paź 2017, 23:30

Perspektywy gospodarki morskiej w Polsce w świetle najnowszych trendów na rynkach światowych, innowacje w przemyśle stoczniowym oraz kwestie legislacyjne związane z ustawą stoczniową i statusem marynarzy to tematy przewodnie Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2017, które po raz siedemnasty odbędzie się w piątek ( 13 bm.) w gdyńskim Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego.
Forum Gospodarki Morskiej Gdynia powstaje w ścisłej współpracy ze środowiskiem morskim i instytucjami akademickimi oraz licznymi partnerami biznesowymi. Uczestnicy tegorocznego Forum będą uczestniczyć w czterech panelach: „Przemysły Morskie”, „Porty Morskie” i „Logistyka Morska” oraz „Ship Management”.
– Forum Gospodarki Morskiej Gdynia to znakomita okazja do zaprezentowania nowego pomysłu na rozwój Portu Gdynia jaką jest koncepcja budowy Portu Zewnętrznego – mówi Adam Meller, prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. -Port Gdynia stoi przed wielką szansą odbudowy znaczenia i stworzenia przewagi nad konkurencją wśród portów Morza Bałtyckiego. Pomysł budowy Portu Zewnętrznego spotkał się z pozytywnym oddźwiękiem oraz wielkim zainteresowaniem wśród – mam nadzieję – potencjalnych inwestorów.
.
Źródło: Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin