WARSZAWA: 05:59 | LONDYN 03:59 | NEW YORK 22:59 | TOKIO 12:59

Postępowania kwalifikacyjne na stanowiska członków zarządu w Zarządzie Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.

Dodano: 27 sty 2016, 9:05

W prasie ukazały się ogłoszenia o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowiska: Prezesa Zarządu, Wiceprezesa ds. Rozwoju oraz Wiceprezesa ds. Infrastruktury w Zarządzie Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.
Kandydaci na stanowisko Prezesa Zarządu powinni posiadać wykształcenie wyższe, co najmniej 7-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku wysokiego szczebla zarządzania, doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych oraz dobrą znajomość języka angielskiego. Dodatkowymi atutami są ukończone studia wyższe lub MBA w zakresie zarządzania, znajomość dodatkowego języka obcego, doświadczenie w prowadzeniu projektów infrastrukturalnych w obszarze projektów morskich, kolejowych lub drogowych o znacznej skali.
Kandydaci na stanowisko Wiceprezesa ds. Rozwoju powinni posiadać wykształcenie wyższe, co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 3-letnie na stanowiskach kierowniczych oraz dobrą znajomość języka obcego.
Osoby ubiegające się o stanowisko Wiceprezesa ds. Infrastruktury powinny posiadać wykształcenie wyższe,
co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 3-letnie na stanowiskach kierowniczych, dobrą znajomość języka obcego.
Proces zgłaszania kandydatów trwa do 9 lutego 2016 r. Otwarcie zgłoszeń nastąpi 10 lutego. Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami Rada Nadzorcza przeprowadzi w dniach 16 i 17 lutego.
100_3260