WARSZAWA: 01:32 | LONDYN 23:32 | NEW YORK 18:32 | TOKIO 08:32

Pożegnaliśmy Andrzeja Podlasińskiego

Dodano: 19 paź 2017, 20:17

19 października 2017 roku na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie pożegnaliśmy kpt. ż.w. Andrzeja Podlasińskiego.
Andrzej Podlasiński urodził się w 1948 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Do Szczecina przyjechał na studia na Wydziale Elektrycznym Politechniki Szczecińskiej. Na szczęście tych studiów nie skończył i nigdy elektrykiem nie został, bo gdy tylko dowiedział się, że w Szczecinie powstała Wyższa Szkoła Morska, która kształci przyszłych oficerów polskiej floty handlowej, natychmiast złożył tam swoje dokumenty i rozpoczął studia.
Był absolwentem pierwszego rocznika Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Całe życie związał z morzem i sprawami gospodarki morskiej. Marynarskie doświadczenia zdobywał m.in. na statkach Polskiej Żeglugi Morskiej. Od wielu lat Andrzej Podlasiński był prezesem Zachodniopomorskiego Klastra Morskiego. Jednoczył ludzi wokół idei odbudowy gospodarki morskiej. Wierzył, że dla przemysłu stoczniowego, floty, firm współpracujących ze stoczniami nadejdą jeszcze lepsze czasy. Tą wiarą zarażał wszystkich, których spotykał na swojej życiowej drodze.
Odszedł świetny fachowiec, wspaniały kolega, człowiek pełen pasji, dla którego morze i sprawy z nim związane stanowiły sens życia.
Zawsze uśmiechnięty, optymistycznie nastawiony do życia, pełen humoru ze swoim słynnym powiedzeniem „jest dobrze”.
Takim Go zapamiętamy….



Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-28

1 EUR - 4,3116 1 USD - 3,9922
1 CHF - 4,5292 1 GBP - 5,0404

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin