WARSZAWA: 11:25 | LONDYN 09:25 | NEW YORK 04:25 | TOKIO 18:25

Rejestracja online – rozpoczął się proces rekrutacyjny w Akademii Morskiej w Szczecinie

Dodano: 14 maj 2020, 6:38

Zdajemy sobie sprawę, że tegoroczny nabór będzie nadzwyczajny, tak jak sytuacja, w jakiej będziemy go prowadzić. Dlatego uspokajamy wszystkich tegorocznych maturzystów: kalendarz rekrutacji będzie dostosowany do terminów matur i ich wyników – mówi Weronika Bulicz, rzecznik prasowy Akademii Morskiej w Szczecinie.
Nie zwlekając z otwarciem rekrutacji, stworzyliśmy już możliwość rejestracji online na https://rekrutacja.am.szczecin.pl/ – mówi pani rzecznik.
Otwarte formularze rekrutacyjne to bardzo dobra okazja, by osoby zainteresowane podjęciem w najbliższym czasie studiów zapoznały się z ofertą uczelni.
Właśnie dlatego w serwisie rekrutacyjnym działa również LIVE CHAT – dzięki któremu można nie tylko szybko odpowiedzieć na pytania, ale także przekonać się, co najbardziej interesuje kandydatów na studia.
Uproszczone zostały procedury związane z aplikowaniem na studia: na uczelni (od 11 maja) jest dostępna bezpieczna skrzynka, w której kandydaci mogą bezkontaktowo pozostawić dokumenty rekrutacyjne. Dane ze świadectw maturalnych przyjmowane będą online, gdy tylko się pojawią, zaś oryginały będzie można dostarczyć w późniejszych terminach.
Uczelnia odroczyła także terminy praktyk przygotowawczych na kierunki „pływające”, ograniczając jednocześnie ilość dokumentów niezbędnych na etapie rekrutacji.
Mamy świadomość, jakie utrudnienia można napotkać obecnie, chcąc skompletować indywidualne świadectwa czy zaświadczenia, dlatego wszystkie terminy dostosujemy do zmieniającej się sytuacji – podkreśla Weronika Bulicz.

Fot. AMS