WARSZAWA: 21:53 | LONDYN 19:53 | NEW YORK 14:53 | TOKIO 04:53

Rozdano Danish Travel Awards. Kto najlepszym operatorem promowym?

Dodano: 08 paź 2018, 8:35

Firma Fjord Line triumfowała w trakcie tegorocznej gali nagród Danish Travel Awards. Popularny przewoźnik pokonał innych znakomitych rywali.
Norweski armator wygrał nagrodę w kategorii: „Najlepsza linia pasażerska”. Dla niektórych, w tym dla przedstawicieli mediów, pewne zaskoczenie stanowił fakt, że prestiżowy laur, przyznawany przez duński przemysł turystyczny, powędrował podczas tegorocznej edycji do norweskiego przewoźnika.
Firma Fjord Line rywalizowała o nagrodę z operatorami promowymi z Danii, m.in. z firmą Bornholmerfaergen, która do końca sierpnia br. obsługiwała połączenia z wyspą Bornholm (zadanie przejęte 1 września przez Bornholmslinjen), a także DFDS. Wśród pozostałych kandydatów znajdowały się również firmy: Color Line, Scandlines, Smyril Line, Stena Line i Syltfähr.
W ubiegłym roku triumfowała firma Bornholmerfaergen (DFDS – 2. miejsce i Color Line – 3. miejsce), a wcześniejsze dwie edycje wygrywała firma DFDS. Głównym warunkiem wzięcia udziału w rywalizacji o miano najlepszego przewoźnika pasażerskiego w ramach Danish Travel Awards, jest oferowanie połączenia do jednego z duńskich portów.
Fjord Line obsługuje w Danii port Hirtshals, z którego pływa do norweskich portów: Bergen, Stavanger, Langesund i w sezonie letnim do Kristiansand.
W tym roku nagrody Danish Travel Awards wręczone zostały 24. raz. Podczas tegorocznej edycji zwycięzcy zostali wytypowani w 18 różnych kategoriach, m.in.: linia lotnicza, wypożyczalnia samochodów czy najlepsza firma organizująca rejsy wycieczkowe.

PromySkat

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin