WARSZAWA: 10:19 | LONDYN 08:19 | NEW YORK 03:19 | TOKIO 17:19

Spotkanie z Aleksandrem Dobą w Akademii Morskiej w Szczecinie – dedykacja dla czytelników naszego portalu !

Dodano: 24 lis 2016, 9:26

23 listopada w gościnnych progach szczecińskiej Akademii Morskiej odbyło się spotkanie z Aleksandrem Dobą – najsłynniejszym kajakarzem świata. Popularny Olo niezwykle barwnie i żywiołowo opowiadał o swoich dwóch transatlantyckich wyprawach, o spotkaniach z rekinami, burzach i sztormach na oceanie, ale także o tym, że warto mieć marzenia bez względu na wiek i okoliczności.
– Nie szukajcie w życiu wymówek i usprawiedliwień przed samym sobą, dlaczego czegoś nie zrobiliście. Takie myślenie prowadzi w ślepą uliczkę, bo jakieś usprawiedliwienie zawsze się znajdzie, ale wówczas nigdy nie osiągniecie zamierzonych celów – mówił wybitny podróżnik, laureat nagrody National Geographic. Szukajcie rozwiązań problemów i uśmiechajcie się do życia, radził.
W otwartym spotkaniu uczestniczyli studenci Akademii Morskiej, goście z Ukrainy oraz wszyscy, którzy chcieli spotkać wybitnego kajakarza.
Każdy mógł zrobić sobie z Olkiem pamiątkowe zdjęcie, uzyskać wpis do książki lub dedykację.
Aleksander Doba napisał dedykację również dla czytelników naszego portalu.

olek

Dziękujemy Olku i życzymy powodzenia w kontynuacji przerwanej wyprawy ze Stanów Zjednoczonych do Europy, która rozpocznie się w maju przyszłego roku.
Redakcja i czytelnicy portalu www.infomare.pl

dsc01968
dsc01971
dsc02003
dsc01984
Fot. Wojciech Sobecki