WARSZAWA: 13:04 | LONDYN 11:04 | NEW YORK 06:04 | TOKIO 20:04

Stena Line świętuje 50 lat linii Kiel-Göteborg

Dodano: 14 mar 2017, 22:02

Jedno z najważniejszych połączeń znajdujących się w siatce połączeń Stena Line kończy 50 lat. Pierwszy rejs na trasie Kiel-Göteborg został wykonany w 1967 r. Szwedzki przewoźnik chce uczcić tę rocznicę w wyjątkowy sposób.
Jak podkreślają przedstawiciele Stena Line, otwarta pół wieku temu trasa, wraz z uruchomioną w tym samym czasie linią Göteborg-Skagen, pomogła w stworzeniu fundamentów dla spektakularnego sukcesu firmy, która jest dziś jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych przewoźników promowych na świecie.
Szwedzki armator chce świętować ten czas wraz ze swoimi pasażerami. Z tej okazji namawia ich do dzielenia się swoimi wspomnieniami, związanymi z podróżami promami Stena Line. Mogą to być osobiste historie, związane z wyjątkowymi chwilami, które miały miejsce na pokładach statków przewoźnika. Firma namawia do zaprezentowania swoich opowieści szczególnie tych, którzy na statkach Stena Line poznali swoją miłość albo przyjaźń na całe życie.
Armator udostępnił już specjalną platformę, za pomocą której można udostępnić swoje wspomnienia. W serwisie www.stena-stories.com można zamieścić nie tylko opis swoich wyjątkowych przeżyć związanych z podróżą promem Stena Line, ale też dołączyć zdjęcia. Zgłoszenia można nadsyłać do końca marca. 10 najciekawszych historii zostanie nagrodzonych wycieczką promem do Kiel albo Göteborga.
W ostatnich latach połączenie Kiel-Göteborg stało się w Stena Line symbolem ekologicznej rewolucji. To właśnie na tej trasie pływa prom Stena Germanica, który przeszedł konwersję i stał się pierwszym na świecie dużym promem zasilanym metanolem.

PromySkat

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-27

1 EUR - 4,3067 1 USD - 3,9682
1 CHF - 4,5113 1 GBP - 5,0353

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin