WARSZAWA: 12:22 | LONDYN 10:22 | NEW YORK 05:22 | TOKIO 19:22

Stena Line uruchomi dodatkowe rejsy na trasie Gdynia-Karlskrona

Dodano: 05 cze 2017, 21:51

Tegoroczne lato zapowiada się wyjątkowo pracowicie dla Stena Line. Szwedzki przewoźnik uruchamia dodatkowe rejsy na trasie pomiędzy Polską a Szwecją.
Sezon wakacyjny oznacza zwykle wzmożony ruch na wielu trasach promowych. Połączenie pomiędzy Gdynią a Karlskroną nie jest pod tym względem wyjątkiem. W tym roku Stena Line zaoferuje na tej trasie cztery dodatkowe rejsy.
Powyższa decyzja oznacza, że promy Stena Vision i Stena Spirit będą na trasie bez przerwy. Dzięki temu znacząco wzrośnie wielkość powierzchni ładunkowej na tym popularnym połączeniu w najgorętszym okresie w roku. Dodatkowe rejsy to oczywiście także więcej opcji podróży dla pasażerów, którzy podczas wakacyjnych wypraw coraz chętniej wybierają prom jako środek transportu.
Stena Line zacznie wykonywać dodatkowe rejsy 26 czerwca. Z dodatkowych kursów na tej linii będzie można skorzystać do 27 sierpnia. Będą się one odbywać w poniedziałki i piątki – dodatkowe promy będą wypływać zarówno z Gdyni, jak i Karlskrony.
Trasa Gdynia-Karlskrona funkcjonuje już od ponad 20 lat. Przez ten czas stała się jednym z kluczowych korytarzy dla połączeń z/do Skandynawii, pozwalając na płynny transport towarów nie tylko z/do Polski. Stanowi również ważny łącznik dla innych rynków, m.in: Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Ukrainy, Turcji czy krajów bałkańskich.

PromySkat

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2024-02-26

1 EUR - 4,3117 1 USD - 3,9776
1 CHF - 4,5208 1 GBP - 5,0435

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin