WARSZAWA: 14:49 | LONDYN 12:49 | NEW YORK 07:49 | TOKIO 21:49

Stocznia Szczecińska wraca do historycznej nazwy

Dodano: 22 Paź 2018, 17:02

22 października szczecińscy stoczniowcy świętowali przywrócenie historycznej nazwy swojego zakładu pracy. Przed tygodniem drogę do tego otworzyła decyzja sądu rejestrowego. Stocznia Szczecińska z dumą wkracza na rynki pod szyldem, który od dziesięcioleci stanowił jej wizytówkę.
Stoczniowcy przygotowali list do premiera wyrażający nadzieję, że planowane zmiany w przemyśle stoczniowym pozwolą wykorzystać potencjał rozwoju przedsiębiorstwa bez szkody dla jego pozycji rynkowej i realizowanych kontraktów.
Jak napisali, patrzą z wiarą w przyszłość i wierzą, że przygotowywane decyzje odnośnie konsolidacji branży oraz przyszłości ważnych kontraktów przyniosą pozytywne efekty. Podczas uroczystości pod listem podpisało się dziesiątki stoczniowców.
Stoczniowcy pamiętali o swoich poprzednikach, którzy w walce o wolność oddali życie i zdrowie. Przed Bramą Główną Stoczni Szczecińskiej uczestnicy uroczystości złożyli kwiaty pod tablicami upamiętniającymi poległych stoczniowców.Źródło: Stocznia Szczecińska S.A.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z 2021-02-26

1 EUR - 4,5175 1 USD - 3,7247
1 CHF - 4,1205 1 GBP - 5,1946

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Design: Studio AM | Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin