WARSZAWA: 03:32 | LONDYN 01:32 | NEW YORK 20:32 | TOKIO 10:32

TOP Menedżer Pomorza w Porcie Gdańsk

Dodano: 01 mar 2018, 15:20

Adam Żołnowski, wiceprezes DCT Gdańsk, został laureatem 16. edycji konkursu TOP Menedżer Pomorza. W kapitule konkursowej zasiedli przedstawiciele świata biznesu różnych branż, zdaniem których to właśnie DCT w Porcie Gdańsk ma najlepszego menedżera w regionie.
Po raz 16. Zebrała się kapituła konkursu TOP Menedżer Pomorza. Plebiscyt organizowany jest przez redakcję „Dziennika Bałtyckiego”. Na liście nominowanych znalazło się 16 osób, uznanych za najlepszych menedżerów na Pomorzu. Laureatem konkursu został Adam Żołnowski, wiceprezes DCT Gdańsk.
– Ogromne gratulacje dla prezesa Żołnowskiego za zdobycie tytułu. Port Gdańsk może się pochwalić aż dwoma nazwiskami na liście nominowanych, a to pokazuje, że świat biznesu coraz bardziej nas docenia. DCT Gdańsk rozwija się w zawrotnym tempie, ma ambitne plany rozwojowe i jest to zasługa m.in. właśnie Adama Żołnowskiego. Oby tak dalej, bo każdy sukces DCT jest sukcesem całego Portu – mówi Łukasz Greinke, Prezes Zarządu Morskiego Portu Gdańsk, który także został nominowany do prestiżowego tytułu.
Jak pisze „Dziennik Bałtycki”: „Członkowie kapituły musieli uporać się z nie lada wyzwaniem. Wybór nie był łatwy. Tegoroczni finaliści reprezentują szeroki przekrój branż, od nowych technologii, po transport, energie czy służbę zdrowia. Wszyscy mają sukcesy godne statuetki. – Nominowani do tytułu mogą pochwalić się wyjątkowymi osiągnięciami – jednogłośnie twierdzili członkowie kapituły”.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Źródło: Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin