WARSZAWA: 05:17 | LONDYN 03:17 | NEW YORK 22:17 | TOKIO 12:17

Unity Line otwiera e-sklep. Cała naprzód już od 25 lat!

Dodano: 24 sty 2020, 6:45

W tym roku Unity Line obchodzi 25-lecie swojej działalności. Tę okrągłą rocznicę, bałtycki armator zamierza świętować przez cały 2020 rok. Szykuje się więc mnóstwo interesujących wydarzeń, promocji i niespodzianek. 20 stycznia otwarto sklep internetowy: skandynawskiepodroze.pl.
Co znajdziecie w ofercie e-sklepu? Oczywiście wycieczki do Skandynawii! Starannie przemyślane i zaplanowane wyjazdy, które w intrygujący sposób przybliżą uroki regionu. Każdy odszuka tu coś dla siebie.
Naturalnie?
Miłośnicy przyrody oraz aktywnego wypoczynku z pewnością zainteresują się wyjazdami: „Szwecja – piękna z natury”, „Bornholm – zielona wyspa Bałtyku” czy „Rowerowy raj”.
Kulturalnie?
Ciekawi historii i dziedzictwa Skandynawii, powinni przyjrzeć się wszystkim wycieczkom z „Kopenhagą” w nazwie. Warto zwrócić też uwagę na „Królewską podróż – śladami dynastii Gryfitów”, która w intrygujący sposób przybliża wspólną historię Pomorza Zachodniego, Danii oraz Szwecji.
A może… trochę inaczej?
W e-sklepie Unity Line znajdzie się również kilka propozycji dla szukających mniej typowych wyjazdów. Pasjonaci skandynawskiego kina powinni zrobić „Wielki skok na Kopenhagę ”. W ofercie jest też coś dla miłośników szwedzkich kryminałów oraz koneserów dobrego wina. Wielbiciele świątecznych jarmarków oraz Halloween także znajdą coś dla siebie.
Dostępność i wygoda
Wszystkie wycieczki, łatwo i bez problemu, kupimy teraz przez Internet. Sam zakup odbywa się jedynie w 3 krokach, jest więc niezwykle prosty i intuicyjny. Transakcje są w pełni bezpieczne i dostępne całą dobę. Nie ma potrzeby telefonowania do konsultantów czy odwiedzania biura podróży. Pozostaje tylko wybrać ofertę. Skandynawskiepodroze.pl – i w drogę!!!

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin