WARSZAWA: 21:22 | LONDYN 19:22 | NEW YORK 14:22 | TOKIO 04:22

Wakacyjny konkurs Unity Line

Dodano: 25 cze 2018, 8:29

Rejs do Szwecji w kabinie klasy De Luxe – to główna nagroda w wakacyjnym konkursie Unity Line. Aby zdobyć miejsce na promie dla siebie i osoby towarzyszącej, wystarczy zrobić zdjęcie. Ważne, aby jego tematyka była powiązana z morzem, rejsami po Bałtyku lub Skandynawią. Należy je opublikować na profilu publicznym na Instagramie lub Facebooku i – co najważniejsze – oznaczyć hashtagiem #WyskoczZaMorze. Jest na to czas do 15 września!
Przewoźnik nagrodzi aż dziesięciu uczestników. Pierwsza trójka otrzyma voucher na prom. Obejmuje on podróż do Szwecji i z powrotem dla dwóch osób, z możliwością przewozu auta. Im wyższe miejsce, tym więcej dodatkowych udogodnień podczas rejsu, jak komfortowa kabina czy pełne wyżywienie. Nie zabraknie też nagród pocieszenia – osoby spoza podium mogą liczyć na zestaw firmowych gadżetów.
Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, warto zrobić więcej niż jedną fotografię. Tym bardziej, że regulamin dopuszcza ich nieograniczoną liczbę. Zdjęcie promu Polonia opuszczającego port w Świnoujściu, wakacyjne selfie na tle Bałtyku czy kilka dobrych ujęć z wycieczki do Szwecji? O tym, który post najlepiej zachęcił do wyskoczenia za morze, dowiemy się 21 września. Więcej szczegółów na stronie: http://konkurs.unityline.pl/

Kursy walut

Średnie kursy walut NBP z: data

1 EUR - 1 USD -
1 CHF - 1 GBP -

Redakcja i reklama

Jezeli chcesz się z nami skontaktować lub nawiązać współpracę skorzystaj z formuarza
» kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone INFOMARE.pl

Realizacja portalu: Agencja Interaktywna KULIKOWSKI-IT.pl Projektowanie stron internetowych Szczecin